Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
2

99.999 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Teren intravilan, 5100 mp, toate utilitatile tr ...

Mera

5.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

90.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Muntele Rece 900 ...

Mera

9.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

93.600 €
/ lună 120 € / mp / lună

Oportunitate investitie, teren autorizat casa i ...

Rădaia

La ~5km distanță

780 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
7

900 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Hala de 110 mp utili + 400 mp teren, situata in ...

Rădaia

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

94.000 €
/ lună 120.51 € / mp / lună

Teren 780 mp cu proiect autorizat P+E, front 38 ...

Rădaia

La ~5km distanță

5 camere
780 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
5

153.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan in Mera cu acces la D.N.1F

Rădaia

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

59.500 €
/ lună 99.17 € / mp / lună

Oportunitate: Teren intravilan in Comuna Baciu

Rădaia

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

429.000 €
/ lună 95.33 € / mp / lună

Teren intravilan, 4500 mp, casa de vacanta, in ...

Rădaia

La ~5km distanță

3 camere
4.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

66.500 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan, 700 mp, zona Sun Garden

Rădaia

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

89.000 €
/ lună 114.10 € / mp / lună

Teren intravilan autorizat, 780 mp, zona Sun Ga ...

Rădaia

La ~5km distanță

780 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

825.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Oportunitate majora de investitie teren intravi ...

Rădaia

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

165.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan 3000mp oportunitate investitio ...

Rădaia

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

0 €
/ lună

Inchiriez teren extravilan 7000mp!

Nădășelu

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

500.000 €
/ lună 115.74 € / mp / lună

INVESTITIE! Teren intravilan cu casa - 4320mp - ...

Nădășelu

La ~5km distanță

7 camere
4.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Nadaselu

Nădășelu

La ~5km distanță

14.557 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan I 1000 MP I Nadaselu

Nădășelu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

6.450 €
/ lună 8.60 € / mp / lună

Spatiu depozitare sau productie 600mp, birouri ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

750 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

289.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan l 3400 Mp l zona industriala l ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

2.199.900 €
/ lună 130.49 € / mp / lună

Teren industrial cu PUZ, zona Someseni, UTR Ei*

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

16.859 mp teren
3E
Agenție

3 luni în urmă
7

300.000 €
/ lună 52.13 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 5.755 mp | Bontida

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

1.079 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu birou clasa A l cladire premium l 127 mp ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

127 mp utili
2024
Agenție

4 luni în urmă
2

93.000 €
/ lună 41.89 € / mp / lună

Teren industrial intravilan, de vanzare, 2.220 ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.220 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

220.000 €
/ lună 107.32 € / mp / lună

Comision 0%! Teren industrial, certificat de ur ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.050 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

220.000 €
/ lună 75.32 € / mp / lună

Teren industrial cu autorizatie hala, Valea Chi ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.921 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Industrial/Hala De inchiriat Zona Calea ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
6

6.480 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Hala din panouri 864 mp cu platforma betonata B ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii de birouri de inchiriat Tetarom I, Cluj- ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

800 mp utili
2005
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

10.587 €
/ lună
8.750 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

6.352 €
/ lună
5.250 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

2.117 €
/ lună
1.750 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 500 mp - Productie - Depozi ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță