Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
19

1.100.000 €
/ lună 78.57 € / mp / lună

Oportunitate Investitie! Teren intravilan 14000 ...

Cheia

14.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

38.000 €
/ lună 29.97 € / mp / lună

Teren intravilan in Mihai Viteazu, langa Turda, ...

Cheia

1.268 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

97.200 €
/ lună 36 € / mp / lună

Vand sau schimb teren intravilan, 2700 mp, in C ...

Cheia

2.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
13

890.000 €
/ lună 63.57 € / mp / lună

Domeniu exclusivist cu izvor propriu Cheile Tur ...

Cheia

14.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

48.000 €
/ lună 50.74 € / mp / lună

Teren intrav. 946 mp Mihai Viteazu front 22 m C ...

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

946 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

47.500 €
/ lună 47.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Mihai Viteazu, Cluj

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

119.000 €
/ lună 119 € / mp / lună

Teren intravilan cu proiect de casa si piscina ...

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E

Agenție

3 zile în urmă
15

10.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala industriala noua, posibilitate poduri rula ...

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

39.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare ideal pentru casa 650 mp

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare- Intravilan 1701mp Mihai Vitea ...

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

1.701 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren intravilan

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

40.150 €
/ lună 73 € / mp / lună

Teren intravilan cu proiect de casa aprobat, in ...

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

37.000 €
/ lună 56.92 € / mp / lună

Teren intravilan 3 parcele de la 650 mp-1000mp ...

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

184.000 €
/ lună 16 € / mp / lună
264.000 €

Teren de vanzare Pata Cluj

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

170.995 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan 3109 mp Mihai Viteazu 25 ml fr ...

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

3.109 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind teren Mihai Viteazu Turda (Parc Logistic B ...

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp, in Mihai Viteazu

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

53.000 €
/ lună 53 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Lux UNIc 700 m2

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

42 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan 10.000mp

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan, loc casa.

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

1.382 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

6.684 €
/ lună 10.28 € / mp / lună

Terent intravilan pentru casa

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Hala de 300 mp utili, Prima Inchiriere, situata ...

Săndulești

La ~5km distanță

300 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

143.000 €
/ lună 60.08 € / mp / lună

Oferta!! Teren + 2 case de vanzare

Săndulești

La ~5km distanță

2.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

39 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Intravilan Sandulesti 39/m2 Negociabil

Săndulești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
5

45.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan

Bădeni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

249.000 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Teren intravilan, Badeni, parcelabil

Bădeni

La ~5km distanță

34.425 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

85.000 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Teren intravilan Badeni, central

Bădeni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.600 €
/ lună 3.77 € / mp / lună

inchiriez hala productie cu S= 424 mp si h=4 m ...

Turda

La ~5km distanță

424 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcare rulote 800 m2

Turda

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

656 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatii de inchiriat in Central Shopping Center ...

Central, Turda

La ~5km distanță

82 mp utili
1E