Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

45.000 €
/ lună 31.47 € / mp / lună

Teren de vanzare cu casuta A-frame

Vale

1.430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Plopi com. Valea Ierii

Vale

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pentru cabana cu panorama superba in Vale ...

Vale

9.452 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Livada de pomi tineri

Aluniș

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

37.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren Intravilan 2000mp + 3000mp Extravilan | Z ...

Aluniș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

302.736 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren intravilan 100 ari front 80 ml utilitati ...

Ghirolt

La ~5km distanță

12.614 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
6

800 €
/ lună 2.29 € / mp / lună

Hala de inchiriat 350 m2 , Caseiu

Jichișu de Jos

La ~10km distanță

350 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

497.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren generos de 19.880 mp oportunitate excelen ...

Jichișu de Jos

La ~10km distanță

19.880 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan la 7 km de ,Dej

Jichișu de Jos

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

96.900 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Teren 10200mp , toate utilitatile , la 10 km de ...

Jichișu de Jos

La ~10km distanță

10.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

17.556 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Vand 1064 mp teren intravilan Barlea judetul Cl ...

Bârlea

La ~10km distanță

1.064 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Teren cu utilitati si potential investitional 5 ...

Șomcutu Mic

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

58.500 €
/ lună 11.97 € / mp / lună

Teren Intravilan 4900mp Dabaca - Cluj - Proiect ...

Dăbâca

La ~10km distanță

2 camere
4.887 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

195.000 €
/ lună 20.02 € / mp / lună

Teren intravilan pentru Hale in Iclod 9.741m2, ...

Iclod

La ~10km distanță

9.741 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

600.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

De vanzare 39 Ha teren Iclod

Iclod

La ~10km distanță

390.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

128.000 €
/ lună 13.91 € / mp / lună

Teren de vanzare Nima/Dej

Nima

La ~10km distanță

9.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Bunesti Intravilan vanzare

Bunești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

19.900 €
/ lună 39.80 € / mp / lună

vind parcela 500 m2 dej jud cluj

Ocna Dejului

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

169.900 €
/ lună 84.95 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ocna Dejului

La ~10km distanță

2.000 mp teren
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

60.000 €
/ lună 19.99 € / mp / lună

Teren de vanzare, Zona linistita, ideal constru ...

Ocna Dejului

La ~10km distanță

3.001 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

7.000 €
/ lună 1.49 € / mp / lună

Teren Extravilan Impadurit Panticeu

Panticeu

La ~10km distanță

4.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
/ lună 28.42 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1.478m2 in Fundatur ...

Fundătura

La ~10km distanță

1.478 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

152.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren extravilan langa Halta Fundatura

Fundătura

La ~10km distanță

30.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 5.15 € / mp / lună

Teren partial intravilan, 9700 mp, Fundatura

Fundătura

La ~10km distanță

9.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

577.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

De vanzare teren Fundatura 27500mp - intravilan

Fundătura

La ~10km distanță

27.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

599.000 €
/ lună 26.74 € / mp / lună

Comision %! Teren intravilan 22 400 mp, plan, s ...

Fundătura

La ~10km distanță

22.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

77.400 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren cu potential industrial Luna de Jos, Daba ...

Fundătura

La ~10km distanță

8.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

290.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Comicion 0%Teren 10000 mp, front 60 m la DN, A/ ...

Iclozel

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

21.000 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

1000 mp (35 min de cluj) in Iclozel - la poalel ...

Iclozel

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

44.000 €
/ lună 50.93 € / mp / lună

Teren faneata intravilan, 1728mp, zona Garda de ...

Peștera

La ~15km distanță

864 mp teren