Proprietăți unice: 8
Proprietari: 5
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan, construibil Sat Pata, Comuna ...

Pata

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

37.000 €
/ lună 61.67 € / mp / lună

Vand Teren in sat Pata jud. Cluj

Pata

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

42.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren pentru constructii in Pata-2 parcela

Pata

600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
5

17.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan | 700 mp | Priveliste | sat Pa ...

Pata

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

131.000 €
/ lună 94.93 € / mp / lună

Teren intravilan\extravilan 5800 mp Sat Pata, C ...

Pata

1.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

465.000 €
/ lună
390.000 €
83.04 € / mp / lună

Teren intravilan - sat Pata, comuna Apahida, ju ...

Pata

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

90 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in satul Pata

Pata

1.303 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

70.500 €
/ lună 58.75 € / mp / lună

Teren intravilan sat Pata Cluj 1200mp

Pata

1.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
2

35.500 €
/ lună 23.67 € / mp / lună

Teren intravilan in Boju

Boju

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

95.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan, Borhanci 2500mp PU ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

140.000 €
/ lună 32.56 € / mp / lună

Teren generos 4.300 mp cu panorama superba sat ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

4.300 mp teren

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

122.500 €
/ lună 64.99 € / mp / lună

Vand teren Borhanci/Sopor 65 E mp

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.885 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

49.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren pt investitie/ Sat Gheorghieni/ com Felea ...

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

250.000 €
/ lună 156.25 € / mp / lună

Pf vand teren sat gheorgheni

Gheorghieni

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

77.500 €
/ lună 66.64 € / mp / lună

Teren intravilan Aiton/ acces asfaltat/utilitat ...

Aiton

La ~5km distanță

1.163 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Aiton judetul Cluj 1000 mp de Inchiriat

Aiton

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

95.000 €
/ lună 51.83 € / mp / lună

Teren de 1833 mp sat rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.833 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

75.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 90.000 €
Agenție

3 luni în urmă
1

107.000 €
/ lună 62.94 € / mp / lună

Teren de vanzare 1700 mp , intravilan+extravila ...

Rediu

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

179.000 €
/ lună 83.96 € / mp / lună

Casa + anexe gospodaresti pe teren generos in R ...

Rediu

La ~5km distanță

2 camere
2.132 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

80.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 1000 mp in sat Rediu la 18 km de Cluj-Nap ...

Rediu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

92.000 €
/ lună 50.19 € / mp / lună

Teren intravilan cu panorama - 1833mp - Rediu c ...

Rediu

La ~5km distanță

1.833 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

168.000 €
/ lună 54.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Aiton

Rediu

La ~5km distanță

3.055 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

135.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Oportunitate de investitie! Teren intravilan in ...

Rediu

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
/ lună 72.05 € / mp / lună

Teren de vanzare Aiton cu Ac

Rediu

La ~5km distanță

694 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

60.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand teren 1000 mp in Rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

39.500 €
/ lună 56.43 € / mp / lună

Teren intravilan Rediu/ asfalt

Rediu

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

67.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan| front la drum asfaltat| Rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

5800 mp teren de inchiriat in Dezmir soseaua de ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

69.900 €
/ lună 119.69 € / mp / lună

Teren cu toate utilitatile 584 mp, Dezmir zona ...

Dezmir

La ~5km distanță

584 mp teren