Proprietăți unice: 25
Proprietari: 25
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

1.598 €
/ lună 9.86 € / mp / lună

De Inchiriat: Spatiu comercial/Birouri/Clinica ...

Florești

162 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri

3 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Institutie publica Inchirieaza spatiu interior ...

Florești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Institutie publica inchiriaza spatiu exterior c ...

Florești

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriez teren parc auto

Florești

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

29 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

Loc de parcare exterior de inchiriat Fagului 14 ...

Florești

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

65.000 €
/ lună 93.26 € / mp / lună

Teren de vanzare in Borhanci

Florești

697 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Inchiriez apartament schimbat in spa?iu comerci ...

Florești

24 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

54 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez parcare interioara (demisol) , la 5 m ...

Florești

9 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

687 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Inchiriez teren langa nod A3 Nadasel3

Florești

2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

340 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

Inchiriez apartament sau birou

Florești

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

340 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

Inchiriez apartament sau spa?iu pt Birou

Florești

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

Inchiriez apartament schimbat in spatiu comerci ...

Florești

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

40 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Floresti (1100m2)

Florești

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

115.000 €
/ lună
128.000 €
135.61 € / mp / lună

Vand teren cu autorizatie in Baciu (Popesti/ Va ...

Florești

848 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35.000 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Teren intravilan Balcesti

Florești

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

35.000 €
/ lună 2.33 € / mp / lună

Vand teren extravilan Com.Suatu

Florești

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

550.000 €
/ lună 94.83 € / mp / lună

Teren cu 5 autorizatii, panorama superba, vanza ...

Florești

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

185.000 €
/ lună 119.35 € / mp / lună

vand teren intravilan in centrul loc. Floresti

Florești

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

95.000 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren 1000 mp - capat Grigorescu, zona Donath - ...

Florești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

599 €
/ lună 7.68 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri/apartament zona BMW 4 ...

Florești

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună
450 €
7.02 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu pentru birou in Flore?ti

Florești

57 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 400 € și 450 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.550 €
/ lună 5.54 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu de birouri

Florești

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

39 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez parcare Florilor 298

Florești

13 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

inchiriez local 60 m2

Florești

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

24 €
/ lună

Inchiriez parcare

Florești

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

22.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Floresti Cluj

Florești, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

250.000 €
/ lună 181.16 € / mp / lună

Teren intravilan Floresti str.Narciselor 1380 m ...

Florești, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

600 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Inchiriere spatiu

Florești, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

700 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Str. Campului 160 ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

12.150 €
/ lună 9 € / mp / lună

Dau spre inchiriere imobil D.P+2 (1350mp+curte ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.350 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Florești, județul Cluj

Florești, situat în apropierea Clujului, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru comunitatea în expansiune. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 800 euro, cu oferte ce încep de la 5 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 75 m², cu cele mai mari spații având 930 m² și cele mai mici de 43 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 14% dintre spațiile comerciale sunt cu 1 cameră, iar 14% cu 2 camere, fără oferte pentru spații cu 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: 43% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și mici afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 94 de zile, indicând o piață activă.

Florești este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, într-o zonă în dezvoltare, ideală pentru afaceri. Ești pregătit să găsești spațiul perfect pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!