Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

250.000 €
/ lună 181.16 € / mp / lună

Teren intravilan Floresti str.Narciselor 1380 m ...

Florești, Cluj-Napoca

1.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

22.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Floresti Cluj

Florești, Cluj-Napoca

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

600 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Inchiriere spatiu

Florești, Cluj-Napoca

700 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

115.000 €
/ lună
128.000 €
135.61 € / mp / lună

Vand teren cu autorizatie in Baciu (Popesti/ Va ...

Florești

La ~5km distanță

848 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

95.000 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren 1000 mp - capat Grigorescu, zona Donath - ...

Florești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

550.000 €
/ lună 94.83 € / mp / lună

Teren cu 5 autorizatii, panorama superba, vanza ...

Florești

La ~5km distanță

5.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

599 €
/ lună 7.68 € / mp / lună

Spatiu comercial birouri/apartament zona BMW 4 ...

Florești

La ~5km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.550 €
/ lună 5.54 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu de birouri

Florești

La ~5km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

24 €
/ lună

Inchiriez parcare

Florești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

340 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

Inchiriez apartament sau spa?iu pt Birou

Florești

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

687 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Inchiriez teren langa nod A3 Nadasel3

Florești

La ~5km distanță

2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

Inchiriez apartament schimbat in spatiu comerci ...

Florești

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Inchiriez apartament schimbat in spa?iu comerci ...

Florești

La ~5km distanță

24 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

inchiriez local 60 m2

Florești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

39 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez parcare Florilor 298

Florești

La ~5km distanță

13 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

65.000 €
/ lună 93.26 € / mp / lună

Teren de vanzare in Borhanci

Florești

La ~5km distanță

697 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

1.598 €
/ lună 9.86 € / mp / lună

De Inchiriat: Spatiu comercial/Birouri/Clinica ...

Florești

La ~5km distanță

162 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

340 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

Inchiriez apartament sau birou

Florești

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună
450 €
7.02 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu pentru birou in Flore?ti

Florești

La ~5km distanță

57 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 400 € și 450 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

35.000 €
/ lună 2.33 € / mp / lună

Vand teren extravilan Com.Suatu

Florești

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Institutie publica inchiriaza spatiu exterior c ...

Florești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă

3 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Institutie publica Inchirieaza spatiu interior ...

Florești

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

185.000 €
/ lună 119.35 € / mp / lună

vand teren intravilan in centrul loc. Floresti

Florești

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

29 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

Loc de parcare exterior de inchiriat Fagului 14 ...

Florești

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriez teren parc auto

Florești

La ~5km distanță

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

54 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez parcare interioara (demisol) , la 5 m ...

Florești

La ~5km distanță

9 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

40 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Floresti (1100m2)

Florești

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Str. Campului 160 ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

12.150 €
/ lună 9 € / mp / lună

Dau spre inchiriere imobil D.P+2 (1350mp+curte ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

4.500 €
/ lună 900 € / mp / lună

Vand teren cu loc de veci, in cimitir privat Ma ...

Mănăștur, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 mp teren