Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

110.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Casa + teren generos in Tureni

Tureni

2 camere
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

72.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand teren impreuna cu proiect de casa in curs ...

Tureni

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

38 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 10.900 mp, Tureni, utilitati, CF, zo ...

Tureni

10.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

37 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 2150mp Tureni

Tureni

2.150 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Livada nuci .5800mp

Mărtinești

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

75.500 €
/ lună 46.95 € / mp / lună

Teren intravilan 1.608 mp Martinesti lac in fat ...

Mărtinești

La ~5km distanță

1.608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan parcela 2000 mp

Comșești

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Copăceni

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

63.000 €
/ lună 437.50 € / mp / lună

VAND TEREN Copaceni - Turda

Copăceni

La ~5km distanță

144 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand / Inchiriez teren Parc auto/parcare

Copăceni

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

39 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Intravilan Sandulesti 39/m2 Negociabil

Săndulești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

143.000 €
/ lună 60.08 € / mp / lună

Oferta!! Teren + 2 case de vanzare

Săndulești

La ~5km distanță

2.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

80.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 1000 mp in sat Rediu la 18 km de Cluj-Nap ...

Rediu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

60.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vand teren 1000 mp in Rediu

Rediu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Aiton judetul Cluj 1000 mp de Inchiriat

Aiton

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

125.000 €
/ lună 166.22 € / mp / lună

Vand teren cu autorizatie de constructie Salice ...

Casele Micești

La ~5km distanță

752 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan loc.Valcele

Vâlcele

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

79 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Valcele 1366 mp panorama, utilitati, aproape Cl ...

Vâlcele

La ~5km distanță

1.366 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

588 €
/ lună 29.40 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Turda

La ~10km distanță

20 mp utili
140 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.600 €
/ lună 3.77 € / mp / lună

inchiriez hala productie cu S= 424 mp si h=4 m ...

Turda

La ~10km distanță

424 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan intravilan Micesti Cluj

Central, Turda

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial zona cu vad, str. L ...

Central, Turda

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Hala de inchiriat

Central, Turda

La ~10km distanță

1.600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.400 €
/ lună
38.000 €
40.44 € / mp / lună

Teren de casa cu proiect si autorizatie 900 mp

Turda

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

42.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 600mp Poiana

Turda

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

200 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru birouri 32 mp utili, lo ...

Central, Turda

La ~10km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

1.000 €
/ lună
3.000 €
0.12 € / mp / lună

Inchiriez parcare / teren pe termen lung.

Central, Turda

La ~10km distanță

8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

125.000 €
/ lună 2.78 € / mp / lună

Vand teren agricol 4.5ha

Central, Turda

La ~10km distanță

45.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

139.000 €
/ lună 41.80 € / mp / lună

Teren exclusivist cu vedere panoramica unica

Turda

La ~10km distanță

3.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

53.000 €
/ lună 51.61 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Turda

La ~10km distanță

1.027 mp teren