Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

75.000 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Teren cu casa si utilitati

Crăești

2 camere
3.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Hala metalica si birouri de inchiriat

Băla

La ~5km distanță

1.600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Râciu

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.533 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Teren intravilan 800 mp STRADAL DJ162A Cozma Mu ...

Cozma

La ~10km distanță

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand sau inchiriez 400mp spa?iu de productie

Breaza

La ~15km distanță

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

19.000 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Teren 2400 mp intrare in Voiniceni

Voiniceni

La ~15km distanță

2.399 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 19 arii, Voiniceni str Pricipa ...

Voiniceni

La ~15km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

12.500 €
/ lună 2.91 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Sărmașu

La ~20km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

150.000 €
/ lună 108.30 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Targu Mures Unirii | 1.385 ...

Remetea

La ~20km distanță

1.385 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

24.950 €
/ lună
25.522 €
19.19 € / mp / lună

Casa veche cu teren intravilan jud. Mures Mihes ...

Miheșu de Câmpie

La ~20km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

40.900 €
/ lună 37.66 € / mp / lună

Teren intravilan

Curteni

La ~20km distanță

1.086 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

24.499 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1400 m2 - la 10 minute (5 km) ...

Curteni

La ~20km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

192 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

6.5 ha intravilan-Parc industrial/logistic . Po ...

Cămărașu

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

192 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau schimb teren intravilan 2ha cu cf la 4 ...

Cămărașu

La ~20km distanță

63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

170 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~20km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

750 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial

Reghin

La ~20km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Intravilan

Reghin

La ~20km distanță

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

393 €
/ lună 7.15 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de inchiriat

Central, Reghin

La ~20km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

24 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren Intravilan

Reghin

La ~20km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 55 mp, langa Kau ...

Central, Reghin

La ~20km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

38 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren 765 mp Bodogaia-Reghin, intabulat, intrav ...

Central, Reghin

La ~20km distanță

765 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

452 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spatiu comercial/Birou/Cabinet - DE INCHIRIAT

Central, Reghin

La ~20km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Intravilan Strada Dedradului

Reghin

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren ( 2 parcele a cate 1000mp ) de vanzare in ...

Central, Reghin

La ~20km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.500 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Reghin

La ~20km distanță

425 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan la iesirea din Reghin spr ...

Reghin

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

3.000 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Reghin

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

349 €
/ lună 17.45 € / mp / lună

Spatiu comercial 20 mp,.in Reghin central...

Central, Reghin

La ~20km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
7

230 €
/ lună 12.11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Reghin

La ~20km distanță

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

112.000 €
/ lună
126.000 €
80 € / mp / lună

Teren intravilan

Remetea, Târgu Mureș

La ~20km distanță

1.400 mp teren