Teren cu casa si utilitati

75.000 € / lună
22.73 € / mp / lună

Crăeşti, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
3.300 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren intravilan in Sat Craesti, comuna Petrestii de Jos, la 21 de km de Cluj-Napoca, 5 km de Cheile Turzii si cam 20 km de la Turda, strada pincipala langa asfalt,magazin, biserica catolica, apoape de autostrada. Satul face parte din zona metropolitana a orasului Cluj-Napoca, are zilnic autobuz de la Cluj. Terenul are 24 de m front la drum cu o suprafata de 3300 mp. Pe teren este o casuta veche de circa 40mp, 2 camere si 2 camarute + pod. Pe teren este curent (casa are curent), apa de izvor, apa de oras si o fantana noua. Casa are proiect , CF cu acte in regula tot, partial izolata, in fata casei este o anexa mica si aceea cu acte in regula. Terenul se poate imparte lejer in 3 parcele. Accept si sa vand parcele de 1000 sau 1500 Pentru foto si alte informatii puteti sa ma contactati Pret 40 euro mp. Total 75000
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1628509

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Iris
77.000 € / lună
Cluj-Napoca, Iris
1.339 mp teren
Spațiu comercial, în Rediu
80.000 € / lună
Județul Cluj, Rediu
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Chinteni
70.000 € / lună
Județul Cluj, Chinteni
700 mp teren
Spațiu comercial, în Dealu Botii
76.000 € / lună
Județul Cluj, Dealu Botii
3.040 mp teren
Spațiu comercial, în Tureni
74.900 € / lună
Județul Cluj, Tureni
1.418 mp teren
Spațiu comercial, în Juc-Herghelie
75.000 € / lună
Județul Cluj, Juc-Herghelie
1.400 mp teren
Spațiu comercial, în Central