Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

16.500 €
/ lună 22 € / mp / lună

PF Vand Teren Intravilan Cuzdrioara 750mp

Cuzdrioara

750 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial zona centrala

Dej

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

58.650 €
/ lună
60.375 €
1.70 € / mp / lună

VAND TEREN 34500 mp localitatea Salisca, comuna ...

Central, Dej

La ~5km distanță

34.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

27 €
/ lună
250.000 €
0 € / mp / lună

SC vinde teren destinatie industriala

Dej

La ~5km distanță

7.657 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

28.000 €
/ lună 48.70 € / mp / lună

Vand parcele de 675 mp in Dej cartier Viile Dej ...

Central, Dej

La ~5km distanță

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

19.990 €
/ lună 39.98 € / mp / lună

Teren Valea Chiejdului Dej Cluj 500 mp

Central, Dej

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

11.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Nires

Central, Dej

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hale + Atelier Mecanic + Birouri

Central, Dej

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

180.000 €
/ lună 210.28 € / mp / lună

Hala + teren de vanzare Dej str. 1 Mai nr. 85

Central, Dej

La ~5km distanță

856 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

8 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, birouri sau cabinete

Nord-Est, Dej

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

24.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan Dej 6 ari strada huhurez 42C C ...

Central, Dej

La ~5km distanță

600 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

250 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Spatiul comercial de inchiriat

Central, Dej

La ~5km distanță

6 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

0 €
/ lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT 376mp cartier Dea ...

Dej

La ~5km distanță

376 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

1.800 €
/ lună 4.93 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial

Central, Dej

La ~5km distanță

365 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

451 €
/ lună 8.35 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri sau cabinete

Central, Dej

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

530.000 €
/ lună 39.51 € / mp / lună

Teren industrial 13.413 mp + Hala. Acces ferovi ...

Central, Dej

La ~5km distanță

13.413 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

94.900 €
/ lună 13 € / mp / lună

DEJ, Teren Intravilan, 7300mp cu utilitati, Str ...

Central, Dej

La ~5km distanță

1 camere
7.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

238.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan 2800 mp ideal pentru casa, dup ...

Central, Dej

La ~5km distanță

2.800 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

149.000 €
/ lună 17.98 € / mp / lună

Teren intravilan - 8,289 mp - Sanmarghita

Sânmărghita

La ~5km distanță

8.289 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

60.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Teren de vanzare in Manastirea

Mănăstirea

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

169.900 €
/ lună 84.95 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ocna Dejului

La ~10km distanță

2.000 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Petru Rareș

La ~10km distanță

49 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

50.000 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

Oferta teren intravilan

Petru Rareș

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren sub cetate

Petru Rareș

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

100.000 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Teren de Vanzare

Petru Rareș

La ~10km distanță

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

270 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 25mp Shopping Center

Petru Rareș

La ~10km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6.000 €
/ lună 1.62 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Bistrita

Petru Rareș

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 13996 mp teren extravilan in loc. Rascruci ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

13.996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

55.000 €
/ lună 18.97 € / mp / lună

Teren intravilan, 2900 mp, 40 ml front, Sat Cor ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

19 €
/ lună 1.58 € / mp / lună

Inchiriez camera cosmetica in spatiu comercial ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

12 mp utili