Proprietăți unice: 294
Proprietari: 159
Agenție

2 luni în urmă
10

10.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Casa de Cultura a Sindicatelor Buzau

Bălcescu, Buzău

2.000 mp utili
1975
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan zona Satuc

Sătuc

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

12.800 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

Teren intravilan Tabarasti

Tăbărăști

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

17.500 €
/ lună 15.98 € / mp / lună

Teren 1095Mp -Podis -Dn 2G- Bacau -Moinesti

Zăpodia

1.095 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Tarlaua 33

Broșteni, Buzău

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan

Ultracentral, Râmnicu Sărat

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

577 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de depozitare

Lacu

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
18

333.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

SIRIU - Oportunitate de investitie | Teren cu P ...

Siriu

18.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

33.000 €
/ lună
36.000 €
286.96 € / mp / lună

Teren intravilan+Casa Batraneasca zona Dorobant ...

Dorobanți, Buzău

115 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

71.950 €
/ lună 19.99 € / mp / lună

Teren intravilan+casa demolabila zona Posta Cal ...

Poșta Câlnău

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.890 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat, Ultracentral, 34 ...

Central, Râmnicu Sărat

340 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

39.200 €
/ lună 39.20 € / mp / lună

Casa + Teren 1000 mp zona Matesti, Buzau

Potoceni

3 camere
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

4.050 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spa?iu comercial de 900mp in zona ...

Nord, Buzău

900 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

9.712 €
/ lună 4 € / mp / lună

INCHIRIERE Spa?iu Comercial de 2,428mp in zona ...

Nord, Buzău

2.428 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

20.034 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan zona Galbinasi

Gălbinași

1.113 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

57.000 €
/ lună 84.19 € / mp / lună

Teren intravilan si constructie Buzau - 3092397

Crâng

677 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
/ lună 15.64 € / mp / lună

Teren in centrul comunei Parscov, suprafata 191 ...

Pârscov

1.918 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

28.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan zona Monteoru

Sărata

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

387.000 €
/ lună 15.42 € / mp / lună

Vand teren intravilan Sos. Nordului Buzau

Central, Buzău

25.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

164.164 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

12.628 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

67.710 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

7.523 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

96.000 €
/ lună 14.96 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

6.418 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

140.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Teren de vanzare 350 mp, zona Col. Buzoianu

Central, Buzău

350 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Hala Industriala zona Pietroasele

Industrială, Buzău

140 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

70 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Comision 0% ! Teren de vanzare , zona rezidenti ...

Mărăcineni

760 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

45.000 €
/ lună 64.19 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

701 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

39.000 €
/ lună
40.000 €
78 € / mp / lună

Teren Merei/cartier Popas

Central, Buzău

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Intravilan

Mărăcineni

4.541 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

225.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Exclusivitate! Teren intravilan generos zona Ve ...

Central, Buzău

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

7.500 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Teren Buzau, 32.000mp

C.A. Rosetti

32.000 mp teren