Proprietăți unice: 295
Proprietari: 160
Agenție

1 lună în urmă
7

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birouri ultracentral

Ultracentral, Buzău

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

teren de vanzare

Căpățânești

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 130 mp, Ramnicul Sar ...

Mihail Kogălniceanu, Râmnicu Sărat

130 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

70.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

INTRAVILAN 3500 mp, in curs de lotizare, com. P ...

Pietroasele

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

27.900 €
/ lună 16.41 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 1700 mp Ograzile ( ...

Ogrăzile

1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

150 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu liber, 40mp , zona Parc Marghiloman !

Marghiloman, Buzău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Oportunitate! Teren de vanzare

Central, Nehoiu

1.668 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

50.000 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Teren E85- Buzau- Ploiesti - pretabil construct ...

Central, Buzău

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

250 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vand teren cartierul Dorobanti

Lacu

2.400 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
4

36.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

2.000mp teren,acces facil,recomandat constructi ...

Greceanca

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

39.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Gălbinași

1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

250 €
/ lună 6.58 € / mp / lună

Inchiriere spatiu in Buzau - Bld Unirii

Patriei, Buzău

38 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

373 €
/ lună 24.87 € / mp / lună

Inchiriere spatiu in salon 5 Stars Beauty, cart ...

Lacu

15 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

113.000 €
/ lună 70.63 € / mp / lună

Teren Comercial si Industrial Centura Buzau

Central, Buzău

1.600 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Mierea

1.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

51.888 €
/ lună 5.29 € / mp / lună

Vand teren in Unguriu

Robești

9.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

56.500 €
/ lună 42.77 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vadu Pasii

Scurtești

1.321 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

57.120 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan casa Focsanei

Focșănei

1.428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Particular, vand teren intravilan in sat Vernes ...

Vernești

2.053 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

600 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hala industriala/comerciala 600mp + curte- Parc ...

Industrială, Buzău

600 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

50.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Teren intravilan in suprafata 3000mp. situat pe ...

Central, Buzău

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

45.000 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Teren 9500mp deschidere 40ml DN 1B Buzau-Ploies ...

Merei

9.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.190 €
/ lună
990 €
5.41 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Buzau vis-a-vis de s ...

Nord, Buzău

220 mp utili
1995
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

52.500 €
/ lună
26.400 €
5.25 € / mp / lună

Teren intravilan 4000 mp Costesti

Costești

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

36.000 €
/ lună 25.71 € / mp / lună

teren intravilan cu Autorizatie de constructie ...

Livada

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren Intravila Mierea com. Vernesti

Mierea

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

950 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Spatii birou -De inchiriat. Zona Dobrogeanu Ghe ...

Marghiloman, Buzău

200 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
1

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan zona Spataru

Spătaru

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu stradal,suprafata 60 mp, str. Prutului

Transilvaniei, Buzău

60 mp utili
1998
Agenție

2 luni în urmă
5

1.600 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Se inchiriaza Spatiu comercial , pe str. Unirii ...

Unirii Sud, Buzău

130 mp utili