Teren intravilan Niscov- Vernesti, stradal !

30.000 € / lună
12.53 € / mp / lună

Central, Buzău

Suprafață teren:
2.394 mp

Descriere spațiu comercial

Proprietate exclusiva oferita de agentia Real Imobiliare Buzau.Disponibil spre vanzare: teren intravilan situat in sat Niscov-Vernesti (aproape de Pensiunea Rusu), ideal pentru constructii case - investitii .Terenul este pozitionat intre case, cu acces din drum asfaltat si padure in spatele terenului.Suprafata aprox. 2400mpDeschidere 35mlConstructia aflata pe teren este demolabila.Pret de vanzare: 30.000euro Daca vrei sa vinzi rapid o proprietate, avem clienti si investitori interesati de achizitii in Buzau si imprejurimi.Clienti activiPlata cash ( fara credit )Evaluari gratuitePentru detalii, vizionari sau alte oferte ne puteti contacta!Sediul agentiei: Centru, str. Cuza-Voda nr. 1-3, etajul 2.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1653512

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia RAM Transbuz
Mijloace transport aprox. 186 m
transport
Parcul Sf. Ingeri
Mijloace transport aprox. 320 m
transport
Bulevardul Unirii
Mijloace transport aprox. 321 m
transport
Statia Transbuz - Camelia
Mijloace transport aprox. 411 m
Școală
education
cabinet medical (scoala)
Învățământ aprox. 129 m
education
Colegiul Agricol Doctor Constantin Angelescu
Învățământ aprox. 241 m
education
Colegiul Agricol Doctor Constantin Angelescu
Învățământ aprox. 267 m
education
Colegiul Agricol Doctor Constantin Angelescu
Învățământ aprox. 282 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 80 m
restaurants
Restaurant New Life