Proprietăți unice: 295
Proprietari: 160
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

800 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial 90mp

Central, Buzău

Agenție

4 săptămâni în urmă
2

19.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loturi de teren pentru casa - Merei - !

Merei

950 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

97.500 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren Maracineni ideal investitii - 13 euro/mp!

Central, Buzău

7.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
6

15.000 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

Teren 4984mp DN1B Buzau-Ploiesti !

Central, Buzău

4.948 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Posta Calnau

Poșta Câlnău

1.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

37.500 €
/ lună 19.77 € / mp / lună

Teren intravilan Merei - pozitie buna !

Merei

1.897 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

31.000 €
/ lună
35.000 €
17.00 € / mp / lună

Teren intravilan Maracineni- Capatanesti !

Mărăcineni

1.824 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ramnicu-sarat

Central, Râmnicu Sărat

109 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri extravilane in suprafata de 3 ha (30.0 ...

Pârscov

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Patarlagele, Buzau

Central, Pătârlagele

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.146 €
/ lună 19.10 € / mp / lună

Magazin Franciza La Doi Pasi Vernesti, Buzau

Vernești

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

660 €
/ lună 5.59 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial e85 langa Rompetrol ...

Central, Râmnicu Sărat

118 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

33.000 €
/ lună
36.000 €
8.82 € / mp / lună

Teren intravilan zona Scurtesti

Scurtești

3.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

390.000 €
/ lună 5.34 € / mp / lună

Teren unicat baraj Siriu Buzau 73000 mp

Gura Siriului

73.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35.000 €
/ lună 23.15 € / mp / lună

Teren casa com. Costesti, sat Pietrosu

Costești

1.512 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Firma inchiriaza spatiu productie, comercial, b ...

Băceni

590 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Unirii Sud

Unirii Sud, Buzău

45 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
8

34.320 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan zona Tisau

Tisău

1.560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat 1600 MP , DN Euro 85

Focșănei

1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

34.000 €
/ lună 10.49 € / mp / lună

Teren intravilan 3240 mp, deschidere 15 m, Sapo ...

Săpoca

3.240 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

1.000 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

Teren ideal pentru activitati comerciale !

Orizont, Buzău

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiu cabinet medical , parter s ...

Bălcescu, Buzău

48 mp utili
1979
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de 5000 mp, acces asfaltat

Merei

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

383 €
/ lună 10.94 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 35mp, strada Colonel Buzoianu, ...

Exterior Vest, Buzău

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.200 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Teren de inchiriat DN2B acces direct | la 500 m ...

Exterior Vest, Buzău

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

327.000 €
/ lună 10.98 € / mp / lună

Teren intravilan, 29.771 mp, Oreavu -Valea Ramn ...

Oreavul

29.771 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

13.500 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Loturi de teren pentru case - zona in dezvoltar ...

Băceni

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

81.600 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren intravilan zona Merei

Lipia

4.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 3440mp., deschidere 40ml.,idea ...

Vadu Pașii

3.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

49.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

teren extravilan , 7000mp. ,aproape de autostra ...

Merei

7.000 mp teren