Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

0 €
/ lună

Inchiriere, spatiu si teren 450mp in ramnicu sa ...

Balta Albă, Râmnicu Sărat

32 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Rm Sarat, 130 mp !! ...

Mihail Kogălniceanu, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 130 mp, Ramnicul Sar ...

Mihail Kogălniceanu, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ramnicu-sarat

Central, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

109 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

DE INCHIRIAT spatiu comercial CENTRU

Central, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

45 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren industrial la nodul Ramnicu Sarat A7 (570 ...

Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.890 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat, Ultracentral, 34 ...

Central, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

340 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan

Ultracentral, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriere spatiu frigorific congelator

Central, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

100.000 €
/ lună 108.11 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ultracentral, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

925 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

660 €
/ lună 5.59 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial e85 langa Rompetrol ...

Central, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

118 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

24.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan in Oreavul

Oreavul

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

48.000 €
/ lună 48 € / mp / lună

Casa + teren de vanzare Oreavul!

Oreavul

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18.500 €
/ lună 26.43 € / mp / lună

LOC De casa cu utilitati

Podgoria

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

39.000 €
/ lună 31.20 € / mp / lună

Teren Potoceni .

Tăbăcari

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Livada

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.410 €
/ lună 6 € / mp / lună

teren intravilan sat Bogza Vrancea

Bogza

La ~15km distanță

1.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9.500 €
/ lună
10.000 €
0.84 € / mp / lună

Teren arabil de vanzare

Bogza

La ~15km distanță

11.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

20.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Teren 1800 mp intravilan | Aproape de Focsani | ...

Cândești

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25.000 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan

Valea Părului

La ~20km distanță

1.800 mp teren
f.s. 44 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Posta Calnau

Poșta Câlnău

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan (Posta Calnau)

Poșta Câlnău

La ~20km distanță

22.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Fosta ferma de porci de vanzare inchiriat

Mărtinești

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 4.72 € / mp / lună

Service Auto Complet Utilat Vrancea

Urechești

La ~25km distanță

212 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.299 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Hala de Inchireat Urechesti Vrancea E85

Urechești

La ~25km distanță

200 mp utili
1.000 mp teren
2018
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

4.500 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

Teren partial intravilan sat Stavarasti comuna ...

Stăvărăști

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

57.120 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan casa Focsanei

Focșănei

La ~25km distanță

1.428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat 1600 MP , DN Euro 85

Focșănei

La ~25km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

57.090 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare 3806mp, acces asfaltat

Vadu Pașii

La ~25km distanță

3.806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

15.900 €
/ lună 99.38 € / mp / lună

Casa de vacan?a,Spa?iu comercial produc?ie, dep ...

Tătăranu

La ~25km distanță

160 mp utili
4.600 mp teren