Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

0 €
/ lună

Inchiriere, spatiu si teren 450mp in ramnicu sa ...

Balta Albă, Râmnicu Sărat

32 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 130 mp, Ramnicul Sar ...

Mihail Kogălniceanu, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Rm Sarat, 130 mp !! ...

Mihail Kogălniceanu, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

550.000 €
/ lună 30.56 € / mp / lună

Teren intravilan 18.000 mp Nord Roman la E85

Nord, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

18.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

660 €
/ lună 5.59 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial e85 langa Rompetrol ...

Central, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

118 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

DE INCHIRIAT spatiu comercial CENTRU

Central, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ramnicu-sarat

Central, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

109 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

1.890 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat, Ultracentral, 34 ...

Central, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

340 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan

Ultracentral, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriere spatiu frigorific congelator

Central, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

45 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren industrial la nodul Ramnicu Sarat A7 (570 ...

Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

100.000 €
/ lună 108.11 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ultracentral, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

925 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 130 mp, stradal, vitrat, centr ...

Central, Râmnicu Sărat

La ~5km distanță

130 mp utili
1988
Agenție

1 lună în urmă
4

327.000 €
/ lună 10.98 € / mp / lună

Teren intravilan, 29.771 mp, Oreavu -Valea Ramn ...

Oreavul

La ~5km distanță

29.771 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

24.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan in Oreavul

Oreavul

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

48.000 €
/ lună 48 € / mp / lună

Casa + teren de vanzare Oreavul!

Oreavul

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18.500 €
/ lună 26.43 € / mp / lună

LOC De casa cu utilitati

Podgoria

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

39.000 €
/ lună 31.20 € / mp / lună

Teren Potoceni .

Tăbăcari

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

507.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren Intravilan | Localitatea Livada, Comuna I ...

Livada

La ~10km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Livada

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

36.000 €
/ lună 25.71 € / mp / lună

teren intravilan cu Autorizatie de constructie ...

Livada

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9.500 €
/ lună
10.000 €
0.84 € / mp / lună

Teren arabil de vanzare

Bogza

La ~15km distanță

11.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.410 €
/ lună 6 € / mp / lună

teren intravilan sat Bogza Vrancea

Bogza

La ~15km distanță

1.735 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

26.000 €
/ lună 9.98 € / mp / lună

Teren intravilan 2605 mp cu livada & casa demol ...

Cândești

La ~20km distanță

2.605 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

11.900 €
/ lună 19.83 € / mp / lună

Teren Candesti 600 mp Strada Viilor

Cândești

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

20.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Teren 1800 mp intravilan | Aproape de Focsani | ...

Cândești

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

17.900 €
/ lună 5.15 € / mp / lună

Teren Dumbraveni 3500 mp Primarie

Dumbrăveni

La ~20km distanță

3.475 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

19.900 €
/ lună 9.81 € / mp / lună

Teren Dumbraveni 2028 mp

Dumbrăveni

La ~20km distanță

2.028 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

17.000 €
/ lună 4.24 € / mp / lună

Teren intravilan Dumbraveni / Strada Principala

Dumbrăveni

La ~20km distanță

4.008 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

2.400 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren si platforma betonata cu acces rapid la A ...

Boboc

La ~20km distanță

24.076 mp teren
Construcții