Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan 10400mp Balteni, jud Vaslui

Bălteni

10.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

teren Brodoc-Vaslui

Brodoc

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hale productie,depozitare in Vaslui

Industrială, Vaslui

La ~10km distanță

1.800 mp utili
8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez curte imprejmuita cu platforma betona ...

Industrială, Vaslui

La ~10km distanță

5.000 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Donici, Vaslui

La ~10km distanță

125 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Traian, Vaslui

La ~10km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.300 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Vand -Inchiriez spatiu comercial

Traian, Vaslui

La ~10km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial- Strada Traian

Traian, Vaslui

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

196 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere in Vaslui spa?iu comercial ...

Traian, Vaslui

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €
/ lună 1,791.04 € / mp / lună

Spatiu 67 mp de Vanzare / de inchiriat langa Sp ...

Spital, Vaslui

La ~10km distanță

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Gară, Vaslui

La ~10km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

1.500 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona garii Vaslui

Gară, Vaslui

La ~10km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchirieri spa?ii productie

Kogălniceanu, Vaslui

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

981 €
/ lună 1.40 € / mp / lună

spatiu industrial 800 mp

Central, Vaslui

La ~10km distanță

700 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala in Vaslui

Central, Vaslui

La ~10km distanță

660 mp utili
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala Vaslui

Central, Vaslui

La ~10km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Garii

Central, Vaslui

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Vaslui

Central, Vaslui

La ~10km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Birou de inchiriat

Central, Vaslui

La ~10km distanță

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

196 €
/ lună 2.18 € / mp / lună

Sala de inchiriat - Vaslui, Str.Ceramica

Central, Vaslui

La ~10km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

960 €
/ lună 2.04 € / mp / lună

Hala de inchiriat vaslui - 470 mp

Central, Vaslui

La ~10km distanță

470 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

3.000 €
/ lună 12.45 € / mp / lună
2.500 €

Vanzare sau Inchiriere hala

Central, Vaslui

La ~10km distanță

241 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare sau Inchiriere spatiu comercial

Central, Vaslui

La ~10km distanță

674 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

300 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Inchiriez teren la DN24 intre Vaslui si Satul n ...

Central, Vaslui

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

583 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez poligon auto 5000 mp betonat,birouri, ...

Central, Vaslui

La ~10km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

850 €
/ lună 21.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial 40mp str.petru rares ...

Exterior Vest, Vaslui

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Hala service de inchiriat

Central, Vaslui

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriez statie ITP

Central, Vaslui

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

10 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat! Zona Garii

Central, Vaslui

La ~10km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

39 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren 2300mp Ciusmeaua Moldovencii

Central, Vaslui

La ~10km distanță

2.293 mp teren