Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

32.000 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Teren intravilan Merei

Merei

2.153 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

4.430 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Vie Riesling de vanzare, Comuna Merei, Judetul ...

Merei

923 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de 5000 mp, acces asfaltat

Merei

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in com.Merei

Merei

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

27.900 €
/ lună 16.41 € / mp / lună

Teren intravilan construibil 1700 mp Ograzile ( ...

Ogrăzile

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.700 €
/ lună 17.08 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Merei

Ogrăzile

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

29.000 €
/ lună 7.25 € / mp / lună

Teren intravilan vie, com. Merei, sat Izv. Dulc ...

Gura Sărății

La ~5km distanță

4.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

118.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren pe DN2B intre Buzau si Spataru 5900 ...

Spătaru

La ~10km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Parcele teren intravilan

Vernești

La ~10km distanță

577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Particular, vand teren intravilan in sat Vernes ...

Vernești

La ~10km distanță

2.053 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.178 €
/ lună 19.63 € / mp / lună

Magazin Franciza La Doi Pasi Vernesti, Buzau

Vernești

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan com. Vernesti, sat Sasenii Noi

Vernești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan Vernesti 500 mp - deschidere 2 ...

Vernești

La ~10km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren central Vernesti BZ (paralel DN10)

Vernești

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Sasenii Vechi Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vernesti

Vernești

La ~10km distanță

13.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

1.500 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

hala de inchiriat Bazalt

Bazalt, Buzău

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Buzau 6410 mp+300mp acces Baza ...

Bazalt, Buzău

La ~10km distanță

6.710 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

inchiriem spatii de depozitare (self storage)

Transilvaniei, Buzău

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

containere de inchiriat termen scurt

Transilvaniei, Buzău

La ~10km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

96 €
/ lună

Containere de inchiriat termen scurt

Transilvaniei, Buzău

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

12 €
/ lună

Spatiu comercial Transilvaniei Vad Comercial

Transilvaniei, Buzău

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Niscov

Nișcov

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Mierea

La ~10km distanță

1.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren Intravila Mierea com. Vernesti

Mierea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

729 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Micro 14

Micro 14, Buzău

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

730 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial

Micro 14, Buzău

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

615 €
/ lună 13.09 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Micro 14, Buzău

La ~10km distanță

47 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

196 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Inchiriez spatiu redus 18mp Unirii SUD pt. dive ...

Unirii Sud, Buzău

La ~10km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial central 45mp Buzau

Unirii Sud, Buzău

La ~10km distanță

45 mp utili