Proprietăți unice: 174
Proprietari: 70
Agenție

4 zile în urmă
3

459 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Scolilor colt cu Rahova

Școlilor, Brăila

27 mp utili
1978
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

378 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial sau de birouri Braila

Călărași, Brăila

378 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
33

2.998 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Hale + birouri, teren 1982 mp, Sos Ramnicu Sara ...

Apollo, Brăila

550 mp utili
1E
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

15 ore în urmă
8

1.195.000 €
/ lună 183.85 € / mp / lună

Teren 6500 MP, Plus Cladire Multifunctionala de ...

Centură, Brăila

5 camere
6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

DIRECT PROPRIETAR 78 loturi, aprox 250 mp fieca ...

Central, Brăila

26.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

53.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de construit in Braila, Str. Minerva

Central, Brăila

530 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

59.000 €
/ lună 327.78 € / mp / lună

REPREZENTARE EXCLUSIVA - Comision ZERO. Teren s ...

Gării, Brăila

180 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

59.990 €
/ lună 125.77 € / mp / lună

- Teren Intravilan, suprafata 477mp, zona Centr ...

Central, Brăila

477 mp teren
Agenție

4 zile în urmă

450 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Scolilor colt cu Rahova

Școlilor, Brăila

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

25.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren 250 MP Braila, cartier Vidin, str. P ...

Central, Brăila

250 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

60.000 €
/ lună 39.81 € / mp / lună

Teren intravilan Cazasu 40 euro Suprafata mp 15 ...

Central, Brăila

1.507 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

65.000 €
/ lună 227.27 € / mp / lună

Teren de construit in ansamblul Buzaului, Brail ...

Buzaului, Brăila

286 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

630 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez 2 hale 120 mp si 60 mp, pretabila spa ...

Dorobanți, Brăila

Agenție

1 lună în urmă
9

500 €
/ lună 8.77 € / mp / lună

Spatiu comercial 57 mp, POZITIE EXCELENTA, Gari ...

Gării, Brăila

57 mp utili
4E
1975
Agenție

1 lună în urmă
17

5.002 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial 350 mp cu teren 780 mp, pret 1 ...

Dorobanți, Brăila

350 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
5

560 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Buzaului Hypermarket Penn ...

Buzaului, Brăila

70 mp utili
1E
2005
Agenție

2 luni în urmă
10

450 €
/ lună 5.23 € / mp / lună

ID 8082, Spatiu comercial pretabil depozit , zo ...

Călărași, Brăila

86 mp utili
7E
1980
Agenție

2 luni în urmă
2

1.323 €
/ lună 9 € / mp / lună

Hala productie / depozit Chercea sup 150 mp

Chercea, Brăila

147 mp utili
2020
Agenție

2 luni în urmă
3

2.100 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala construcție noua, Sos.Baldovinesti

Chercea, Brăila

300 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
7

5.600 €
/ lună

Hala/ Depozit cu birouri Soseaua de Centura

Sud, Brăila

2E
Agenție

2 luni în urmă
1

1.304 €
/ lună

Hala productie sau distributie

Calea Galați, Brăila

1E
Agenție

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Spatiu comercial strada Rosiori Destinatie Schi ...

Dorobanți, Brăila

43 mp utili
1E
1970
Agenție

2 luni în urmă
7

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial Bld Indepedetei/ ...

Independenței, Brăila

50 mp utili
4E
Agenție

2 luni în urmă
17

701 €
/ lună 10.95 € / mp / lună

TOTUL NOU! Spatiu comercial, Calea Galati, balc ...

Apollo, Brăila

64 mp utili
4E
1970
Agenție

2 luni în urmă
4

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Vidin, Suprafata totala ...

Apollo, Brăila

70 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
1

2.501 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial 150 mp, zona Ultracentrala, Pr ...

Central, Brăila

150 mp utili
7E
1990
Agenție

2 luni în urmă
12

1.700 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

De închiriat Pub-Restauratnt zona Republicii la ...

Republicii, Brăila

150 mp utili
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

1.542 €
/ lună
1.275 €
3.63 € / mp / lună

Hala industriala depozitare+ Birouri,425 mp, ac ...

Dorobanți, Brăila

1E
Agenție

3 luni în urmă
9

1.100 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

Spatiu comercial Zona Dorobanti Cladire separat ...

Dorobanți, Brăila

112 mp utili
1E
2001
Agenție

5 luni în urmă
7

2.449 €
/ lună 15.50 € / mp / lună

Ultracentral Spatiu zona Calarasi -Piata Concor ...

Călărași, Brăila

158 mp utili
8E
1987

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Brăila

Brăila, un oraș cu o istorie bogată și un port important pe Dunăre, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Analizând piața, Imoradar24.ro îți prezintă cele mai relevante informații:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte ce încep de la 128 euro și ajung până la 63.000 euro pentru proprietățile de top.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 93 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 5.400 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 35 euro.
  • Disponibilitate: Aproximativ 26% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca Brăila să fie o opțiune atractivă pentru antreprenori.
  • Durata medie de listare: Spațiile comerciale rămân online în medie 121 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 1 cameră (1%) și 2 camere (5%), fără spații cu 3 sau mai multe camere.
  • Construcții recente: Doar 1% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.

Brăila reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, cu o diversitate de dimensiuni și prețuri. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile în Brăila!