Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren E60 tileagd 5800mp ideal pe afacere sau c ...

Tileagd

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Tileagd

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Tileagd

La ~5km distanță

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Chistag

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Chistag

La ~5km distanță

28.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

52 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vind teren zona liceului din Alesd

Aleșd

La ~10km distanță

635 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de vanzare pentru casa

Central, Aleșd

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.848 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren Cetea cabana casa vacanta

Central, Aleșd

La ~10km distanță

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

77 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Aleșd

La ~10km distanță

9.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

432 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Alesd-Centru

Central, Aleșd

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

333 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Teren cu birou de inchiriat Alesd, Tinaud

Tinăud

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

28.000 €
/ lună 6.51 € / mp / lună

Vand loc de casa in sat. Butani, com. Magesti , ...

Butani

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in poiana Fasca sau schmb cu diverse ...

Surduc

La ~15km distanță

8.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
5

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vind teren cu proiect de casa fundatia turnata

Cacuciu Vechi

La ~15km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

28.500 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Teren de vanzare 1890 mp in Husasau de Cris Bih ...

Husasău de Criș

La ~15km distanță

1.890 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

28 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren osorhei 1480mp intravilan

Oșorhei

La ~15km distanță

1.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

29.900 €
/ lună 53.39 € / mp / lună

Teren intravilan,Osorhei (2 parcele)

Oșorhei

La ~15km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcele de vanzare Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

39 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Industrial si Servicii Centura ...

Oșorhei

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

50 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei | Proprietar

Oșorhei

La ~15km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

990.000 €
/ lună 141.23 € / mp / lună

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~15km distanță

7.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilant in Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

2.465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

31.000 €
/ lună 52.72 € / mp / lună

Vand teren Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

26.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Teren de vanzare Osorhei !

Oșorhei

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Osorhei in spate la Parcul Industrial, la ...

Oșorhei

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
4

25.200 €
/ lună 42.07 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Oșorhei

La ~15km distanță

599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

84.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren intravilan 5663 mp in Osorhei aproape de ...

Oșorhei

La ~15km distanță

5.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

55.000 €
/ lună 119.57 € / mp / lună

Vand teren intravilan - Strada Facliei

Oșorhei

La ~15km distanță

460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 59.41 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Osorhei

Oșorhei

La ~15km distanță

505 mp teren