Teren intravilan de vanzare

25.200 € / lună
42.07 € / mp / lună

Oşorhei, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
599 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren intravilan in Osorhei zona Mini Paradis - strada 535 Suprafata de 599 m2 43/ m2 Pentru mai multe detalii 07********26
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1593271

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Osorhei
Mijloace transport aprox. 160 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
26.500 € / lună
Oradea, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Bicaci
25.636 € / lună
Județul Bihor, Bicaci
3.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
26.900 € / lună
Oradea, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Bălnaca
24.900 € / lună
Județul Bihor, Bălnaca
6.301 mp teren
Spațiu comercial, în Oșorhei
26.000 € / lună
Județul Bihor, Oșorhei
500 mp teren
Spațiu comercial, în Oșorhei
23.000 € / lună
Județul Bihor, Oșorhei
671 mp teren
Spațiu comercial, în Central
23.376 € / lună
Oradea, Central
1.948 mp teren
Spațiu comercial, în Oșorhei
23.000 € / lună
Județul Bihor, Oșorhei
624 mp teren
Spațiu comercial, în Central
23.000 € / lună
Județul Bihor, Aleșd
3.500 mp teren