Proprietăți unice: 16
Proprietari: 16
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

480 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Cihei

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

49.000 €
/ lună 95.15 € / mp / lună

Teren Grigorescu 2, Oradea

Cihei

515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

25.000 €
/ lună 22.05 € / mp / lună

Teren de vanzare

Cihei

1.134 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

56.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan in Cihei - zona Beverly Hills.

Cihei

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

115.000 €
/ lună 19.98 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Cihei

Cihei

5.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

150 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Parcele sanmartin

Cihei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

74.000 €
/ lună 53.39 € / mp / lună

Teren intravilan Cihei 1386 mp cu potential inv ...

Cihei

1.386 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

45.000 €
/ lună 89.82 € / mp / lună

Teren Cihei pt construire casa

Cihei

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Nufaru vis-a-vis Pet ...

Cihei

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren cihei

Cihei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

70.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Vand teren in cihei

Cihei

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

50.000 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Vand parcele cihei

Cihei

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

350.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vand Teren in Cihei

Cihei

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.500 €
/ lună 71.55 € / mp / lună

Teren intravilan 566 mp in Cihei

Cihei

566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

48.500 €
/ lună 97 € / mp / lună

Teren intravilan parcele de vanzare in Cihei - ...

Cihei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

480 €
/ lună 20 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial zona Nufarul zon ...

Cihei

24 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

37.000 €
/ lună 1,541.67 € / mp / lună

Vand garaj amenajat in zona Independentei

Sânmartin

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sanmartin - 5.683 m ...

Sânmartin

La ~5km distanță

5.683 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

8.640 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez pensiune turistica in functiune,57loc ...

Sânmartin

La ~5km distanță

1.080 mp utili

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Sânmartin

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

29.000 €
/ lună
35.000 €
41.43 € / mp / lună

Teren intravilan Cihei cu PUZ

Sânmartin

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

65 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Sanmartin/Padurea Felix si B H ...

Sânmartin

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 124.15 € / mp / lună

Teren intravilan cu potential investitional (du ...

Sânmartin

La ~5km distanță

886 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Baile Felix langa USA Oil / Pensiunea Met ...

Băile Felix

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

100 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren de vanzare Baile 1 Mai 600m2 Sanmartin un

Băile 1 Mai

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

95 €
/ lună
980 €
3.80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Băile Felix

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral cu intr ...

Aeroport, Oradea

La ~5km distanță

100 mp utili
100 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

39.900 €
/ lună 39.90 € / mp / lună

OCAZIE 1000mp teren Cihei Inelul Metropolitan i ...

Apateu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

172.000 €
/ lună 40.05 € / mp / lună

Teren de vanzare langa padure - Apateu

Apateu

La ~5km distanță

4.295 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

40 mp utili