Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
4

19.800 €
/ lună 26.05 € / mp / lună

RECO Teren intravilan de investitie 760 mp in F ...

Fughiu

760 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

121.800 €
/ lună 21.16 € / mp / lună

Teren intravilan in Fughiu, zona Mini Paradis

Fughiu

5.755 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

60.800 €
/ lună 21.13 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei | 2878mp

Fughiu

2.878 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

3 parcele teren Fughiu 500 mp langa lac 10 min ...

Fughiu

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

23.800 €
/ lună 47.60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Osorhei, zona Mini ...

Fughiu

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

14.500 €
/ lună 27.88 € / mp / lună

Teren Intravilan Parcelat! Parcela 520 mp. X 15 ...

Fughiu

520 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

36.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 810 mp ...

Fughiu

810 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

114.800 €
/ lună 19.95 € / mp / lună

Teren intravilan industrial Osorhei

Fughiu

5.755 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

174.800 €
/ lună 26.31 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei langa centura

Fughiu

6.643 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

23.500 €
/ lună 47 € / mp / lună

Parcele/loc casa 500mp/casa in stadiu de proiec ...

Fughiu

1 camere
500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
6

59.900 €
/ lună 43.50 € / mp / lună

RECO Teren intravilan cu toate utilitatile, Zon ...

Alparea

La ~5km distanță

1.377 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

TerenURI COMISION *0* pt.parcelare & industrial ...

Alparea

La ~5km distanță

7.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Vand parcele teren intravilan Alparea

Alparea

La ~5km distanță

500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

399.000 €
/ lună 399 € / mp / lună

Teren de vanzarea in ALPAREA

Alparea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

85.000 €
/ lună 22.37 € / mp / lună

Teren intravilan 3800 mp Alparea langa padure

Alparea

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Reco Teren intravilan in Alparea, aproape de dr ...

Alparea

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

174.000 €
/ lună 40.04 € / mp / lună

RECO teren cu casa de vaioaga

Oșorhei

La ~5km distanță

4.346 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

25.200 €
/ lună 42.07 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Oșorhei

La ~5km distanță

599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

84.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren intravilan 5663 mp in Osorhei aproape de ...

Oșorhei

La ~5km distanță

5.663 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

23.000 €
/ lună 36.86 € / mp / lună

RECO teren Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

624 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

990.000 €
/ lună 141.23 € / mp / lună

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~5km distanță

7.010 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

159.800 €
/ lună 121.71 € / mp / lună

Teren intravilan 1313 mp Oradea Tineretului cu ...

Oșorhei

La ~5km distanță

1.313 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
4

339.000 €
/ lună 147.39 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, 2300 mp Calea Cluj ...

Oșorhei

La ~5km distanță

2.300 mp teren
5E
Agenție

1 lună în urmă
3

119.000 €
/ lună 97.38 € / mp / lună

Sapient | Teren rezidential in cart. Tineretulu ...

Oșorhei

La ~5km distanță

1.222 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

159.000 €
/ lună 30.86 € / mp / lună

Sapient | Teren de investitie rezidentiala in z ...

Oșorhei

La ~5km distanță

5.152 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

198.000 €
/ lună 146.67 € / mp / lună

Teren 1380mp dublu front stradal in cartierul t ...

Oșorhei

La ~5km distanță

1.350 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

700 €
/ lună 10.14 € / mp / lună

Spatiu comercial modern, 69 mp, front stradal, ...

Oșorhei

La ~5km distanță

69 mp utili
2020
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 750 €
Agenție

3 luni în urmă
3

57.000 €
/ lună 37.13 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan 1535 mp, Osorhei, ...

Oșorhei

La ~5km distanță

1.535 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

3.447 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu de birouri , Calea Clujului, Oradea, Bih ...

Oșorhei

La ~5km distanță

766 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
6

800 €
/ lună 2.78 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Osorhei pentru depozitare ...

Oșorhei

La ~5km distanță