Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
3

44.800 €
/ lună 43.71 € / mp / lună

Teren Intravilan Paleu 1025 mp

Rontău

1.025 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

64.800 €
/ lună 12.96 € / mp / lună

Teren intravilan Cetariu 5000 mp

Rontău

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

2.990 €
/ lună 1.00 € / mp / lună

Teren de închiriat zona Aeroportului, cu acces ...

Rontău

3.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

37.500 €
/ lună 45.13 € / mp / lună

Teren intravilan,831 mp,Zona Baile 1 Mai, sat R ...

Rontău

831 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.800 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

Spatiu Comercial cu parcare proprie de inchirat ...

Rontău

750 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

70.850 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare, Cetariu, 5450mp

Rontău

5.450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

23 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren zona Nokian

Rontău

13.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu cu 4 birouri cu teren de 3000mp

Rontău

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

127.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare Biharia, Bihor

Rontău

8.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

475.000 €
/ lună 6.97 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil Gepiu 7 E mp

Rontău

68.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

750 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu comercial nou, vitrine mari, Calea Cluju ...

Rontău

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

550.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan | Santion | Oradea

Rontău

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

135.360 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren intravilan | Santion | Oradea

Rontău

2.880 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

16.800 €
/ lună 2.92 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Les

Rontău

5.755 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

2.950 €
/ lună 4.47 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, sediu firma, 660mp, zona ...

Rontău

660 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
14

1.100 €
/ lună 7.53 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 6 camere de inchiriat in Sa ...

Rontău

146 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună

Inchiriez teren

Rontău

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

24.500 €
/ lună 49 € / mp / lună

RECO teren intravilan Cheriu cu iesire catre in ...

Cheriu

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

34.900 €
/ lună 17.72 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Cheriu 2000 mp

Cheriu

La ~5km distanță

1.969 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

2.575 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat in Cheriu , la 50 ...

Cheriu

La ~5km distanță

4.293 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
5

53.000 €
/ lună 72.11 € / mp / lună

RECO Teren intravilan 700 mp cu toate utilitati ...

Cheriu

La ~5km distanță

735 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

99.900 €
/ lună 18.59 € / mp / lună

RECO Teren extravilan in Cheriu, Bihor

Cheriu

La ~5km distanță

5.375 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

89.900 €
/ lună 109.63 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cheriu cu fundatie casa, pr ...

Cheriu

La ~5km distanță

820 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

19.900 €
/ lună 19.12 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Cheriu

Cheriu

La ~5km distanță

1.041 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

19.800 €
/ lună 39.60 € / mp / lună

Teren Cheriu

Cheriu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

43.000 €
/ lună 52.00 € / mp / lună

Teren Cheriu de vanzare

Cheriu

La ~5km distanță

827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

56.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren de vanzare

Cheriu

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

65 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan

Cheriu

La ~5km distanță

763 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

74.900 €
/ lună 94.21 € / mp / lună

Teren Intravilan |795 Mp | Zona Cihei | Terasa ...

Cheriu

La ~5km distanță

795 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

75.000 €
/ lună 37.61 € / mp / lună

Intravilan Cheriu

Cheriu

La ~5km distanță

1.994 mp teren