Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
2

10.000 €
/ lună 8.03 € / mp / lună

Teren intravilan localitatea Cauasd comuna tulc ...

Căuașd

1.245 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

269.500 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

RECO Teren pentru investitie 4ha Tauteu-Zona Au ...

Tăut

La ~10km distanță

42.050 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

129.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

DE VANZARE - Teren intravilan situat in satul T ...

Tăut

La ~10km distanță

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

19.500 €
/ lună 2.01 € / mp / lună

Teren extravilan front mare la sosea

Husasău de Tinca

La ~10km distanță

9.682 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

79.000 €
/ lună 2.33 € / mp / lună

Lac de pescuit balta

Batăr

La ~10km distanță

33.842 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

14.800 €
/ lună 14.80 € / mp / lună

Parcele Intravilan 5km de Salonta Utilitati si ...

Arpășel

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Hala de inchiriat 150 mp Tinca Bihor

Tinca

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

42.000 €
/ lună 16.80 € / mp / lună

Se vinde un teren

Miersig

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare linga lacul Miersig

Miersig

La ~10km distanță

2.878 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

34.536 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Madaras,30 km de ...

Mădăras

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

79.000 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

Teren intravilan Inand

Inand

La ~10km distanță

7.089 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

373.000 €
/ lună 14.35 € / mp / lună

RECO teren intravilan Inand

Inand

La ~10km distanță

26.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

398.115 €
/ lună 15,312.12 € / mp / lună

Reco Teren intravilan Inand

Inand

La ~10km distanță

26 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

DEINCHIRIAT sau devanzare

Central, Salonta

La ~15km distanță

857 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

1.948 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Hala de inchiriat Salonta 1000mp

Central, Salonta

La ~15km distanță

1.000 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
16

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Spatiu comercial alimentatie publica de inchiri ...

Central, Salonta

La ~15km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună 3.45 € / mp / lună

Spatiu comercial 23,5 / 35 / 58,5 m2 Str. Repub ...

Central, Salonta

La ~15km distanță

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

7 €
/ lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Salonta

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

36.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

Teren Intravilan Salonta 672 mp

Central, Salonta

La ~15km distanță

672 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

22.500 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren extravilan 15000 mp, Salonta | Gaminvest, ...

Central, Salonta

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

42.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Salonta. Parcele pentru case. ...

Central, Salonta

La ~15km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

25.636 €
/ lună 8.55 € / mp / lună

Teren intravilan

Bicaci

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

28.490 €
/ lună 28.49 € / mp / lună

RECO Teren Intravilan Gepiu

Bicaci

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
2

10.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ghiorac

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

19.800 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren intravilan in Gepiu

Gepiu

La ~15km distanță

825 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

65.000 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1 ha pe dn 79 la 15 km De orad ...

Gepiu

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

190.000 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Teren 21600 mp in apropiere de Autostrada Trans ...

Gepiu

La ~15km distanță

21.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

550.000 €
/ lună 15.41 € / mp / lună

Teren cu proiect pt. pensiune la 15 minute de O ...

Gepiu

La ~15km distanță

35.693 mp teren
Agenție

Ieri
10

350.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan Gepiu 10 000 mp Fs 174 metri d ...

Gepiu

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand locuri de casa ,parcele , 16km de Oradea

Gepiu

La ~15km distanță

601 mp teren