Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
14

19.000 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

RECO Teren extravilan la Cresuia, Stana de Vale

Cresuia

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
8

145.000 €
/ lună 743.59 € / mp / lună

Antony Estate | Oportunitate investitionala - P ...

Budureasa

La ~5km distanță

195 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

54.900 €
/ lună 9.51 € / mp / lună

Teren inravilan Sacadat, judetul Bihor

Saca

La ~5km distanță

5.774 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

270.000 €
/ lună 12.56 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sacadat, 21.496 ...

Saca

La ~5km distanță

21.496 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

13.900 €
/ lună 21.06 € / mp / lună

Teren intravilan cu destinatia de constructie l ...

Saca

La ~5km distanță

660 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

115.000 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Acces din DN1, Sa ...

Saca

La ~5km distanță

15.003 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

255.000 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Teren intravilan cu front la E60, Sacadat, Biho ...

Saca

La ~5km distanță

36.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

214.960 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan 2 ha de vanzare in comuna Saca ...

Saca

La ~5km distanță

21.496 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

369.000 €
/ lună 10.07 € / mp / lună

Sapient | Teren intravilan de 36.638 mp, Sacada ...

Saca

La ~5km distanță

36.638 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

15.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare oportunitate excele ...

Saca

La ~5km distanță

620 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

59.900 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

RECO Teren extravilan 11509 mp cu front la E60 ...

Saca

La ~5km distanță

11.509 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

500 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Inchiriez hala 1700 mp P+E Deva(Soimus)

Șoimuș

La ~10km distanță

1.723 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

17.500 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

De vanzare 1374 mp teren cu utilitati pt. const ...

Remetea

La ~10km distanță

1.374 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Reco Spatiu comercial ultracentral Beius

Central, Beiuș

La ~10km distanță

40 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial in Beius

Ultracentral, Beiuș

La ~10km distanță

350 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

65.000 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

RECO Teren extravilan aproape de zona industria ...

Central, Beiuș

La ~10km distanță

11.051 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

326.000 €
/ lună 36.60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Beius, Bihor

Central, Beiuș

La ~10km distanță

8.908 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

143.500 €
/ lună 36.56 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Beius, Bihor

Central, Beiuș

La ~10km distanță

3.925 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

215.000 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Exclusiv | Teren Intravilan | Investitie | Beiu ...

Central, Beiuș

La ~10km distanță

13.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

14 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Spatiu comercial 50 mp Beius

Central, Beiuș

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună 2.75 € / mp / lună

Spatiu comerical - clinica, gradinita, magazin ...

Central, Beiuș

La ~10km distanță

400 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 34.38 € / mp / lună

RECO Teren intravilan Boga

Pietroasa

La ~15km distanță

1.018 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

15.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de 1000 mp intravilan, Valea Finisului, B ...

Finiș

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Spațiu comercial

Central, Ștei

La ~20km distanță

120 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
4

23.000 €
/ lună 5.08 € / mp / lună

Teren 4524 mp langa Stei

Central, Ștei

La ~20km distanță

4.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat

Central, Ștei

La ~20km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren de vanzare 10 000 mp

Șuncuiș

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Suncuius

Șuncuiș

La ~20km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in sat Damis com Bratca

Damiș

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare in Damis- Bratca p ...

Damiș

La ~20km distanță

3.000 mp teren