Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
2

18.300 €
/ lună 34.86 € / mp / lună

teren intravilan, 525 mp, front 17mp, vedere sp ...

Șauaieu

525 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
8

225.000 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Teren 7481 mp, cu acces facil la Inelul Metropo ...

Apateu

La ~5km distanță

7.481 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

58.000 €
/ lună 75.82 € / mp / lună

Teren de 765 intravilan de vanzare in Apateu,Bi ...

Apateu

La ~5km distanță

765 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

320.000 €
/ lună 27.80 € / mp / lună

Oportunitate investitionala sau teren pretabil ...

Apateu

La ~5km distanță

11.510 mp teren
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

276.000 €
/ lună 30.01 € / mp / lună

Oportunitate, 9196 mp, 30 euro/mp, 187,78 m des ...

Apateu

La ~5km distanță

9.196 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

172.000 €
/ lună 40.05 € / mp / lună

Teren de vanzare langa padure - Apateu

Apateu

La ~5km distanță

4.295 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

99.800 €
/ lună 24.34 € / mp / lună

Teren intravilan Apateu 4100 mp

Apateu

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

49.000 €
/ lună 35.35 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Chișirid

La ~5km distanță

1.386 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

21.400 €
/ lună 40.38 € / mp / lună

Vand parcela 530 mp

Chișirid

La ~5km distanță

530 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

53.800 €
/ lună 56.63 € / mp / lună

Teren cu proiect si autorizatie de constructie ...

Chișirid

La ~5km distanță

950 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

15.300 €
/ lună 28.87 € / mp / lună

Vand parcela 530 mp

Chișirid

La ~5km distanță

530 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

36.900 €
/ lună 30.10 € / mp / lună

Teren Chisirid | 1.226 Mp | Toate Utilitatile

Chișirid

La ~5km distanță

1.226 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

80.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Teren intravilan Chisirid 2766 mp

Chișirid

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

15.500 €
/ lună 31 € / mp / lună
16.000 €

RECO Teren intravilan cu proiect de casa in Pau ...

Păușa

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

8.500 €
/ lună 15.65 € / mp / lună

Parcele teren intravilan | 543 mp | Pausa | Noj ...

Păușa

La ~5km distanță

543 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

44.000 €
/ lună 10.23 € / mp / lună

Teren intravilan in Pausa

Păușa

La ~5km distanță

4.301 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

12.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

RECO Teren Intravilan de vanzare Pausa, Bihor , ...

Păușa

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

6.500 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Parcele de vanzare Pausa

Păușa

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

12.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

RECO Teren 500 mp intravilan de vanzare in Paus ...

Păușa

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

5.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

De vanzare parcele teren intravilan, zona Pausa ...

Păușa

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

11.990 €
/ lună 23.98 € / mp / lună
13.000 €

Teren Intravilan Pausa

Păușa

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 11,990 € și 13.000 €
Agenție

3 luni în urmă
3

9.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

RECO Teren intravilan langa padure Pausa

Păușa

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
12

2.400 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hale de inchiriat in Bihor-Nojorid-Les , depozi ...

Leș

La ~5km distanță

1.200 mp utili
4.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 0.77 € / mp / lună

Hala | Spatiu depozitare, productie de inchiria ...

Leș

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
4

16.500 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan construibil, suprafata 500 mp, ...

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

52.500 €
/ lună 20.02 € / mp / lună

Teren intravilan de 2.623 mp in Les la 20 min d ...

Leș

La ~5km distanță

2.623 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

33.000 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan construibil, suprafata 1000 mp ...

Leș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

1.050 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

Hala industriala noua de inchiriat, Les, Bihor

Leș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

10.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Les

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

51.500 €
/ lună 27.01 € / mp / lună

Teren,

Leș

La ~5km distanță

1.907 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 51,500 € și 53.000 €