Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

149.107 €
/ lună 17 € / mp / lună

Oportunitate investitie Teren 8.771 mp in Oarja ...

Oarja

8.771 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

1.831 €
/ lună 11.44 € / mp / lună

teren intravilan com. Maracineni, jud. Arges

Oarja

160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere,spa?iu activitatea comerci ...

Oarja

20 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

5 €
/ lună

Ofer spre inchiriere teren Arges - A1 / DEx12

Oarja

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

600.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Oportunitate-Teren intravilan-5 ha-langa Pitest ...

Cireșu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

30.500 €
/ lună 60.40 € / mp / lună

Vanzare Teren in Zona Bradu

Bradu

La ~5km distanță

505 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

550 €
/ lună 2.75 € / mp / lună

Birou in zona DN65B, suprafata 200 mp, clasa A, ...

Bradu

La ~5km distanță

200 mp utili

Agenție

3 luni în urmă
1

196.500 €
/ lună 37.06 € / mp / lună

Teren intravilan, Sup=5302 mp, Bradu

Bradu

La ~5km distanță

5.302 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75.000 €
/ lună 79.70 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu

Bradu

La ~5km distanță

941 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oferta! pretabil investitie! Teren 7000 mp. Bra ...

Bradu

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 3485 mp comuna Bradu judet Arg ...

Bradu

La ~5km distanță

3.485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren Bradu Arges

Bradu

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

65 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu 6600 mp

Bradu

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună
18.800 €
36 € / mp / lună

Vand teren 500 mp

Bradu

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

39.000 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Bradulet, sat Bradul ...

Bradu

La ~5km distanță

4.377 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

46.000 €
/ lună 48.02 € / mp / lună

Societate comerciala vinde 958 mp intravilan

Bradu

La ~5km distanță

958 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

65.500 €
/ lună 18.71 € / mp / lună

Teren Bradu, 3500 mp, intravilan, drum pe 3 lat ...

Bradu

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

18.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

vanzare loturi teren 400 ...500 mp mp intravila ...

Bradu

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez Hala si Teren

Bradu

La ~5km distanță

325 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

27.000 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Bradulet, judet Arge ...

Bradu

La ~5km distanță

3.011 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 1500mp Bradu Ideal Rezidential ...

Bradu

La ~5km distanță

1 camere
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2400 mp Bradulet Arges | utili ...

Bradu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Bradu

Bradu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

847 €
/ lună 0.85 € / mp / lună

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Bradu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
10

268.500 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

9,4 ha teren langa DEx12 Pitesti | 2,85 /mp | l ...

Bradu

La ~5km distanță

94.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

44.000 €
/ lună 98.00 € / mp / lună

Teren 489 mp Bradu, deschidere la DJ - 3 Km de ...

Bradu

La ~5km distanță

449 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 44,000 € și 47.500 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de VANZARE 18660 mp

Coșeri

La ~5km distanță

18.660 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

42.465 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intre 440-550mp-4 parcele disponibile Ste ...

Zăvoi

La ~5km distanță

447 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

49 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Bughea de Sus Complex Blanear Magura

Zăvoi

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

70 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Zavoi 1470 mp

Zăvoi

La ~5km distanță

1.470 mp teren
f.s. 18 m