Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere,spa?iu activitatea comerci ...

Oarja

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

5 €
/ lună

Ofer spre inchiriere teren Arges - A1 / DEx12

Oarja

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez Hala si Teren

Bradu

La ~5km distanță

325 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan 1500mp Bradu Ideal Rezidential ...

Bradu

La ~5km distanță

1 camere
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

65 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu 6600 mp

Bradu

La ~5km distanță

6.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren Bradu Arges

Bradu

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună
18.800 €
36 € / mp / lună

Vand teren 500 mp

Bradu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 3485 mp comuna Bradu judet Arg ...

Bradu

La ~5km distanță

3.485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75.000 €
/ lună 79.70 € / mp / lună

Teren intravilan Bradu

Bradu

La ~5km distanță

941 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2400 mp Bradulet Arges | utili ...

Bradu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de VANZARE 18660 mp

Coșeri

La ~5km distanță

18.660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

70 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Zavoi 1470 mp

Zăvoi

La ~5km distanță

1.470 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

49 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Bughea de Sus Complex Blanear Magura

Zăvoi

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

3.800 €
/ lună 1.15 € / mp / lună

Casa si teren 3.300 mp Tutulesti, Arges | desch ...

Pădureni

La ~10km distanță

1 camere
3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

95 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan/platou Prundu /Cimbrisor

Prundu, Pitești

La ~10km distanță

780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

54.000 €
/ lună 55.27 € / mp / lună

Vand teren 977 mp, intravilan, Pitesti

Prundu, Pitești

La ~10km distanță

977 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in Calinesti

Călinești

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu multifunctional premium disponibil pentr ...

Călinești

La ~10km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

58 €
/ lună 14.50 € / mp / lună

Spatii de depozitare si Parcare auto

Geamăna

La ~10km distanță

4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

144 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Propietar Vand Teren GEAMANA /Parcelabil

Geamăna

La ~10km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri de vanzare intravilan

Geamăna

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

250.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren Prelungirea Craiovei

Geamăna

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

576 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Inchiriem cladire birouri ultracentala

Geamăna

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Ocazie rara! afacere SINGURUL spatiu comercial ...

Geamăna

La ~10km distanță

15 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand sau inchiriez teren Bradu

Geamăna

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

39.000 €
/ lună 79.92 € / mp / lună

Teren de vanzare

Geamăna

La ~10km distanță

488 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan DJ659A

Lăceni

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

50.000 €
/ lună
54.880 €
29.15 € / mp / lună

Teren intravilan 1715 mp, 26 m deschidere la DJ ...

Căteasca

La ~10km distanță

1.715 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Cateasca / pamant de casa

Căteasca

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

11.800 €
/ lună 13.88 € / mp / lună

Teren Calinesti Ciocanesti Arges

Ciocănești

La ~10km distanță

850 mp teren