Băjești
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
1

66.248 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren la tara intravilan Bajesti, Balilesti, Ar ...

Băjești

9.464 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
7

15.900 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Teren de vanzare , Stalpeni Arges

Stâlpeni

La ~5km distanță

2.257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Stalpeni jud.Arges 50 ...

Stâlpeni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

42.900 €
/ lună 306.43 € / mp / lună

Casa spatiu comercial Arges Darmanesti

Dârmănești

La ~5km distanță

140 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună 51.22 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dârmănești

La ~5km distanță

820 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

28.000 €
/ lună 24.82 € / mp / lună

Teren intravilan Darmanesti, 17 metri deschider ...

Dârmănești

La ~5km distanță

1.128 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

110 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea Mare

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

38.246 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Mare Pravat 13/mp

Valea Mare

La ~5km distanță

2.942 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

62.000 €
/ lună 84.93 € / mp / lună

Teren Intravilan 730 mp Valea Mare, Stefanesti, ...

Valea Mare

La ~5km distanță

730 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
1

7.990 €
/ lună 15.98 € / mp / lună

Teren Bucsanesti Lotasi, 500 mp, cu utilitati

Țițești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.053 €
/ lună 5.27 € / mp / lună

Vanzare / Inchiriere restaurant La Cismea

Țițești

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

33 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcele teren pentru case

Valea Stânii

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Pițigaia

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

65 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan pozitie deosebita Mioveni ( Ar ...

Racovița

La ~10km distanță

2.837 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Pct Mocirla Toplita Racov ...

Racovița

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

teren constructie CONTESTI- davidesti 1600m

Conțești

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.192 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren intravilan Contesti 2032 m2

Davidești

La ~10km distanță

2.032 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

393 €
/ lună 11.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriere

Central, Mioveni

La ~10km distanță

35 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

17.800 €
/ lună 26.81 € / mp / lună

Teren Mioveni, Colibasi, 664mp,17.800EURO

Central, Mioveni

La ~10km distanță

664 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

385 €
/ lună 21.39 € / mp / lună

Spatiu Comercial Mioveni, 18 mp, Bld. Dacia

Central, Mioveni

La ~10km distanță

18 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

31 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Mioveni, la asfalt, 4311 mp, pretabil inv ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

4.311 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

160 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren de construit, 2242 mp, utilitati disponib ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

2.242 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

900 €
/ lună 9.47 € / mp / lună

Spatiu Mioveni, Spital, pretabil clinica, birou ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

95 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
1

55.000 €
/ lună 52.38 € / mp / lună

Vand teren intrare Mioveni dinspre Colibasi

Central, Mioveni

La ~10km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala 300mp+Depozit frigorific

Central, Mioveni

La ~10km distanță

500 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
7

2.556 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat - 142 m ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

142 mp utili
1984
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

300 €
/ lună
399 €
6.25 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 38 mp Zona Piata

Central, Mioveni

La ~10km distanță

48 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

32.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren 2 km de Mioveni

Central, Mioveni

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

34.900 €
/ lună 87.25 € / mp / lună

Vand Teren Mioveni, 400 mp, Str. Egalitatii, to ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

383 €
/ lună 15.32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu multifunctional, zona centrala ...

Central, Mioveni

La ~10km distanță

25 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 383 € și 400 €