Teren de vanzare in comuna Bradulet, sat Bradulet, judet Arges.

39.000 € / lună
8.91 € / mp / lună

Bradu, Judeţul Argeş

Suprafață teren:
4.377 mp

Descriere spațiu comercial

YANI IMOBILIARE EXPERT COMISION 0%- Teren de vanzare in comuna Bradulet, sat Bradulet, judet Arges.- Suprafata: 4377 mp ( 225 mp intravilan + 4152 mp extravilan ).- Front stradal pe o lungime de 37 metri.- Utilitati: curent- Situat usor la inaltime, terenul ofera o priveliste deosebita.- Preteaza atat pentru constructie resedinta permanenta, cat si pentru pensiune, cabana, casa de vacanta, etc.Pret: 39.000 euro.Relatii la telefon sau la sediul firmei din Curtea de Arges strada Eroilor nr 9
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 03 Mai 2026 ID anunț: 1353920

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Valea Mare
38.246 € / lună
Județul Argeș, Valea Mare
2.942 mp teren
Spațiu comercial, în Bughea de Sus
40.000 € / lună
Județul Argeș, Bughea de Sus
1.617 mp teren
Spațiu comercial, în Albota
42.500 € / lună
Județul Argeș, Albota
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
39.990 € / lună
Județul Argeș, Mioveni
400 mp teren
Spațiu comercial, în Jgheaburi
37.164 € / lună
Județul Argeș, Jgheaburi
3.097 mp teren
Spațiu comercial, în Central
40.000 € / lună
Județul Argeș, Curtea de Argeș
2.435 mp teren
Spațiu comercial, în Cerbu
42.000 € / lună
Județul Argeș, Cerbu
2.677 mp teren
Spațiu comercial, în Slătioarele
38.000 € / lună
Județul Argeș, Slătioarele
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Geamăna
39.000 € / lună
Județul Argeș, Geamăna
488 mp teren