Proprietăți unice: 335
Proprietari: 335
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

35.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren Brabova 7000mp

Brabova

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

24 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Leamna de Sus

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Răcarii de Jos

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

750 €
/ lună

Inchiriez Spatiu Comercial # Comuna Carcea # Ce ...

Cârcea

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

61.000 €
/ lună 91.04 € / mp / lună

Teren Albesti intravilan

Albești

670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand parcela teren 500 mp intravilan localitate ...

Ghercești

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

90.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan industrial Top Gel

Cârcea

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

104.900 €
/ lună 45.53 € / mp / lună

Teren intravilan + fundatie casa, livada, view ...

Central, Craiova

2.304 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

40.900 €
/ lună 19.17 € / mp / lună

Teren intravilan

Coșoveni

2.134 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

57.000 €
/ lună 22.79 € / mp / lună

Teren intravilan 2.501 mp, Almaj, Dolj deschide ...

Almăj

2.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

576 €
/ lună 13.09 € / mp / lună

Inchiriere fost spatiu comercial

Piscu Vechi

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

700.000 €
/ lună 700 € / mp / lună

Teren/ Casa pentru investitii / vanzare

Central, Craiova

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
14

380 €
/ lună 4.87 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Popoveni

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren zona simnicu de sus

Șimnicu de Sus

387 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

550 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Dezrobirii

Rovine, Craiova

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

90.000 €
/ lună 47.37 € / mp / lună

Teren intravilan Isalnita 1900mp

Ișalnița

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

21.000 €
/ lună 46.67 € / mp / lună

Teren Ghercesti, Dolj

Ghercești

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

7.620 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Ultracentral Craiova

Ultracentral, Craiova

254 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

250 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Teren de inchiriat.

Central, Filiași

429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

11.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Teren intravilan Pielesti

Pielești

330 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10.000 €
/ lună 28.99 € / mp / lună

Loturi teren intravilan-extravilan Craiova-Piel ...

Central, Craiova

345 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

12.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Loturi teren intravilan-extravilan Craiova-Piel ...

Pielești

400 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

55 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren de vanzare Leamna de Jos

Leamna de Jos

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

2.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercialal

Central, Filiași

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Malu Mare

Malu Mare

2.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala + Birouri + teren pentru parcare

Nord, Craiova

250 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

96 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vanzare, inchiriere:teren 900mp ?i casa 20mp

Central, Craiova

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

550 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Craiova

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

26.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren intravilan Isalnita

Ișalnița

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

HALA NOUA PT DEPOZIT/LOGISTIC/SPATIU COMERCIAL+ ...

Bariera Vâlcii, Craiova

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Dolj, direct de la proprietari

Județul Dolj, o zonă cu un potențial economic în creștere, oferă oportunități interesante pentru antreprenori și investitori. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 570 euro, cu oferte care încep de la 5 euro și pot ajunge până la 270.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 69 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 5000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 55% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca această piață să fie atractivă pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 9 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 187 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.
  • Comision zero: Toate proprietățile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.

Județul Dolj reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum ofertele disponibile!