Proprietar
Proprietăți unice: 398
Proprietari: 139
Agenție

1 lună în urmă
8

480.000 €
/ lună 800 € / mp / lună

Complex de hale de in zona de Nord

Central, Ultracentral

743 m

600 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.250.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Vanzare teren Voluntari-stradal Matei Millo

Central, Ultracentral

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

1.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

INCHIRIERE BIROU INDIVIDUAL 20 MP VILA ELEGANTA ...

Central, Ultracentral

811 m (9 min)

25 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

1.321 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului /10 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.321 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului - 1 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.322 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului /10 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

8.880 €
/ lună 8 € / mp / lună

Chirie -Spatiu industrial/ Dpozit-Otopeni

Central, Ultracentral

1.110 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.320 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului - 1 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de inchiriat | Grand Arena | Postalionulu ...

Central, Ultracentral

688 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
2

260.000 €
/ lună 377.91 € / mp / lună

Teren de vanzare | Grand Arena | Postalionului

Central, Ultracentral

688 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
1

1.320 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului - 1 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan 7800 mp in sat Lipia, com ...

Central, Ultracentral

7.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

899 €
/ lună 8.99 € / mp / lună

Apartament 4 camere birouri

Central, Ultracentral

711 m (14 min)

100 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
3

5.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Birouri 100-500 mp, metrou Avia?iei

Central, Ultracentral

743 m

500 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.321 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului /10 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.320 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului /10 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.321 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului - 1 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

9.401.400 €
/ lună 300 € / mp / lună

Teren Industrial 31.338 Mp Sector 3, Bucuresti ...

Central, Ultracentral

689 m

31.338 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.320 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului - 1 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

1.800 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

Spatiu comercial parter 70 mp sau etaj 750mp

Central, Ultracentral

743 m

1.300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

90.000 €
/ lună 900 € / mp / lună

Natura Business Park,Afumati,spatiu comercial p ...

Central, Ultracentral

743 m

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

1.680 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial premium 140 mp |3intrari+2parc ...

Central, Ultracentral

140 mp utili
2024
Agenție

2 luni în urmă
6

199.000 €
/ lună 318.91 € / mp / lună

Teren 624 mp Otopeni

Central, Ultracentral

624 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 1.88 € / mp / lună

TEREN DE INCHIRIAT 800 MP | DESCHIDERE 34 ML | ...

Central, Ultracentral

800 mp
800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Birouri de inchiriat - Bld.N Balcescu 21 - UNIV ...

Central, Ultracentral

528 m (3 min)

12 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

2.100 €
/ lună
2.300 €
9.55 € / mp / lună

Spatiu Comercial 220mp+Curte+Terasa | Sect 1 | ...

Central, Ultracentral

220 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

790.000 €
/ lună 79 € / mp / lună

0% Teren Industrial 10.000 MP - Soseaua de Cent ...

Central, Ultracentral

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

990 €
/ lună 10.76 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal de inchiriat Calea Buc ...

Central, Ultracentral

92 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

2.400.000 €
/ lună
2.550.000 €
419.73 € / mp / lună

DE VANZARE Proiect Rezidential Autorizat Teren ...

Central, Ultracentral

572 m

4 camere
5.718 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

16.000 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1400mp

Central, Ultracentral

1.400 mp teren