Proprietar
Proprietăți unice: 398
Proprietari: 139
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

700.000 €
/ lună 1,236.75 € / mp / lună

Teren + constructii vechi - Cartierul Evreiesc ...

Central, Ultracentral

870 m

566 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

580 €
/ lună 16.11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Ultracentral

809 m

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

19.684 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren Podu Cheii Valea Doftanei

Central, Ultracentral

655 m

1.406 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
3

2.200.000 €
/ lună 1,735.02 € / mp / lună

Oportunitate dezvoltare cladire

Central, Ultracentral

825 m

1.268 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

3.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale 80-200mp cu vad str ...

Central, Ultracentral

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

105.000 €
/ lună
108.000 €
492.96 € / mp / lună

Teren Regina Maria- 11 Iunie.

Central, Ultracentral

787 m

213 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.320 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului - 1 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

150.000 €
/ lună 619.83 € / mp / lună

Business de vanzare Club / Pub premium in Centr ...

Central, Ultracentral

743 m

242 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

800 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Spatiu comercial amenajat modern de inchiriat

Central, Ultracentral

50 m

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

2.200 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Inchiriere direct proprietar spatiu birouri sau ...

Central, Ultracentral

250 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

1.321 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului - 1 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.322 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului - 1 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

23.500 €
/ lună 5.66 € / mp / lună

Chirie- Spatiul Industrial/ Depozit-Bragadiru

Central, Ultracentral

4.150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

9.180 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Teren langa aeroport, PARCARE Zona Mixta de Loc ...

Central, Ultracentral

5.100 mp
5.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

3.600 €
/ lună 6.32 € / mp / lună

Hala industriala 570mp temperatura controlata C ...

Central, Ultracentral

570 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

14.999 €
/ lună 13.77 € / mp / lună

Teren intravilan Prelungirea Aliman sec 5 grani ...

Central, Ultracentral

1.089 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 2100 mp. intravilan

Central, Ultracentral

944 m

2.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.321 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului -10 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

3.100 €
/ lună 57.41 € / mp / lună

Zona Bd Elisabeta - Universitatea Bucure?ti sp ...

Central, Ultracentral

743 m

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

650 €
/ lună 29.55 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Central, Ultracentral

231 m

22 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

1.350 €
/ lună 2.08 € / mp / lună

Hala pentru depozitare . Pozitionare avantajoas ...

Central, Ultracentral

650 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

180.000 €
/ lună 502.79 € / mp / lună

Vanzare teren soseaua Chitilei

Central, Ultracentral

358 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
10

550 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat + parcari in Brag ...

Central, Ultracentral

44 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
3

540.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan construibil, Branesti- ...

Central, Ultracentral

76 m

12.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

260.000 €
/ lună 533.88 € / mp / lună

Vand teren P+4, sectorul 4 zona Drumul dealu Al ...

Central, Ultracentral

487 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

69.500 €
/ lună
70.000 €
242.16 € / mp / lună

Vand teren stradal , str. Luica nr 18

Central, Ultracentral

213 m

287 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

255.000 €
/ lună 102 € / mp / lună

2500 mp deschidere 17 Str Tiparnitei 81

Central, Ultracentral

932 m

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

264.430 €
/ lună 155 € / mp / lună

Teren cu utilitati, zona in dezvoltare Popesti

Central, Ultracentral

1.706 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
5

2.700 €
/ lună
18.750 €
3.60 € / mp / lună

Spatiu intens circulat 220 mp

Central, Ultracentral

743 m

750 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.321 €
/ lună 1.32 € / mp / lună

Teren de Inchiriat - Drumul Dealul Corbului /10 ...

Central, Ultracentral

1.000 mp
1.000 mp teren