Proprietăți unice: 377
Proprietari: 36
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

159.000 €

🏡 Casă P+M 169 mp utili(teren 747 mp) – Sânand ...

Sânandrei

5 camere
169 mp
747 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
15

158.990 €

Duplex cu 4 camere de vanzare in Sanandrei

Sânandrei

4 camere
109 mp
242,5 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
14

184.900 €

Casa individuala cu 6 camere, de vanzare in San ...

Sânandrei

6 camere
190 mp
650 mp teren
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

135.000 €

Comision 0% Casă modernă de vânzare Sanandrei 8 ...

Sânandrei

3 camere
80 mp
226 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

168.990 €

Casa individuala, 4 camere, 100 mp utili, 372 m ...

Sânandrei

4 camere
100 mp
370 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

480.825 €
75 € / mp

COM 0% Parcela cu deschidere la DN69, hale, ser ...

Sânandrei

6.411 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

309.100 €
50 € / mp

COM 0% Teren industrial pretabil hale, servicii ...

Sânandrei

6.182 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 309,100 € și 351.505 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

144.990 €

Casa individuala cu 3 camere in Sanandrei-la as ...

Sânandrei

3 camere
70 mp
287 mp teren
2026
Agenție

Ieri

210.000 €

Comision 0% Duplex Sanandrei | Despartit camera ...

Sânandrei

7 camere
115 mp
Agenție

6 zile în urmă
7

184.990 €

Duplex cu 3 camere si teren de 410 mp de vanzar ...

Sânandrei

3 camere
88 mp
410 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

328.000 €
142.61 € / mp

Teren cu PUZ de blocuri in Sanandrei, aproape d ...

Sânandrei

2.300 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

170.000 €
141.67 € / mp

Parcele de teren in Sanandrei la PRINCIPALA PUZ ...

Sânandrei

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
17

180.000 €

Comision 0 - Casa de vanzare in Carani, Jud. Ti ...

Sânandrei

5 camere
187 mp
919 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

50.820 €
72.60 € / mp

Teren INTRAVILAN Sanandrei, suprafete intre 600 ...

Sânandrei

700 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

75.000 €
74.93 € / mp

Teren de vanzare, 1001 mp, vatra veche, in Sana ...

Sânandrei

1.001 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
32

142.000 €

Casă individuală, 6 camere, teren gen ...

Sânandrei

6 camere
164 mp
1.850 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

1 lună în urmă
14

174.990 €

Duplex modern 4 camere, 116 mp utili, 400 mp te ...

Sânandrei

4 camere
116 mp
400 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
9

164.990 €

Duplex modern cu 4 camere, 100 mp utili, 350 mp ...

Sânandrei

4 camere
100 mp
350 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
8

169.000 €

Duplex Individual | 4 camere | Toate utilitatil ...

Sânandrei

4 camere
100 mp
250 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
15

151.000 €

Casa Individuala in Sanandrei | 3 camere | Toat ...

Sânandrei

3 camere
119 mp
300 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
10

155.000 €

Duplex de vanzare Sanandrei |

Sânandrei

4 camere
100 mp
380 mp teren
2026
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

71.676 €
99 € / mp

Teren pentru Dublex sau Casa Inviduala

Sânandrei

724 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

165.000 €

Sanandrei Casa Individuala

Sânandrei

5 camere
125 mp
325 mp teren
2011
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

56.000 €
80 € / mp

Sanandrei - Teren Constructii

Sânandrei

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

155.000 €

Duplex in Sanandrei | 5 camere | Toate utilitat ...

Sânandrei

5 camere
109 mp
120 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
14

129.000 €

Duplex in Sanandrei | 3 camere | Toate utilitat ...

Sânandrei

3 camere
80 mp
325 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
10

115.000 €

Duplex in Sanandrei | 3 camere | Toate utilitat ...

Sânandrei

3 camere
75 mp
200 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
4

80.000 €
100 € / mp

AX1224 Sanandrei, Teren Intravilan pentru Duple ...

Sânandrei

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

49.200 €
64.91 € / mp

Sanandrei - Teren constructii - Calea Carani

Sânandrei

758 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
17

150.000 €

Casa individuala pe parter de vanzare – Sanandr ...

Sânandrei

3 camere
87 mp
576 mp teren
2025