Proprietăți unice: 415
Proprietari: 40
Agenție

1 lună în urmă
14

174.990 €

Duplex modern 4 camere, 116 mp utili, 400 mp te ...

Sânandrei

4 camere
116 mp
400 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
9

164.990 €

Duplex modern cu 4 camere, 100 mp utili, 350 mp ...

Sânandrei

4 camere
100 mp
350 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
8

169.000 €

Duplex Individual | 4 camere | Toate utilitatil ...

Sânandrei

4 camere
100 mp
250 mp teren
2026

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
15

151.000 €

Casa Individuala in Sanandrei | 3 camere | Toat ...

Sânandrei

3 camere
119 mp
300 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
10

155.000 €

Duplex de vanzare Sanandrei |

Sânandrei

4 camere
100 mp
380 mp teren
2026
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

71.676 €
99 € / mp

Teren pentru Dublex sau Casa Inviduala

Sânandrei

724 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

165.000 €

Sanandrei Casa Individuala

Sânandrei

5 camere
125 mp
325 mp teren
2011
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

56.000 €
80 € / mp

Sanandrei - Teren Constructii

Sânandrei

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

155.000 €

Duplex in Sanandrei | 5 camere | Toate utilitat ...

Sânandrei

5 camere
109 mp
120 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
14

129.000 €

Duplex in Sanandrei | 3 camere | Toate utilitat ...

Sânandrei

3 camere
80 mp
325 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
10

115.000 €

Duplex in Sanandrei | 3 camere | Toate utilitat ...

Sânandrei

3 camere
75 mp
200 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
4

80.000 €
100 € / mp

AX1224 Sanandrei, Teren Intravilan pentru Duple ...

Sânandrei

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

49.200 €
64.91 € / mp

Sanandrei - Teren constructii - Calea Carani

Sânandrei

758 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
19

112.000 €
142.000 €

Casa individuala de vanzare, 175 mp, teren 850 ...

Sânandrei

7 camere
170 mp
850 mp teren
1970
Agenție

2 luni în urmă
10

159.990 €

Duplex premium 3 camere, 71 mp utili, 230 mp te ...

Sânandrei

3 camere
71 mp
180 mp teren
2024
Agenție

2 luni în urmă
18

162.999 €

Jumatate de Duplex de vanzare, panouri solare, ...

Sânandrei

4 camere
94,9 mp
209 mp teren
2021
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

375.000 €
37.50 € / mp

Oportunitate invest. - PUZ. finalizat blocuri - ...

Sânandrei

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

190.333 €
157.300 €
95.17 € / mp

Sanandrei - Loturi Industrial: 2000-3000 mp - P ...

Sânandrei

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

76.000 €
63.33 € / mp

Sanandrei - Comision 0% - Loturi Industrial: 12 ...

Sânandrei

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

53.000 €
62.35 € / mp

Oportunitate de investitie - Parcele bloc - P+2 ...

Sânandrei

850 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

146.990 €

Duplex modern, perete dublu, 4 camere, 84 mp ut ...

Sânandrei

4 camere
84 mp
310 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
34

3.267.000 €
2.700.000 €

Hala Productie | 3.447 mp | 6904 mp teren | Ran ...

Sânandrei

1E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

425.321 €
351.505 €
86.39 € / mp

Timisoara Nord - Lot industrial: 4923mp - PUZ - ...

Sânandrei

4.923 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

219.000 €
10.95 € / mp

teren arabil - incls. PUG Sanandrei - 20.000 mp ...

Sânandrei

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

124.155 €
102.608 €
146.41 € / mp

IMI Residence - Sanandrei - Parcela bloc cu aut ...

Sânandrei

848 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

70.000 €
62.06 € / mp

Oportunitate invest. - Parcele bloc - P.U.Z. fi ...

Sânandrei

1.128 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

480.825 €
75 € / mp

Sanandrei - Parcela Galbena - industrial - P.U. ...

Sânandrei

6.411 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

295.000 €
50.77 € / mp

Timisoara Nord - Sanandrei - Parcele industrial ...

Sânandrei

5.810 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 295,000 € și 310.000 €
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.090.000 €
52.02 € / mp

Timisoara Nord - Sanandrei - Teren industrial - ...

Sânandrei

20.952 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

95.752 €
79.134 €

IMI Residence - Comision 0 - Apartament cu 2 ca ...

Sânandrei

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 2
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 79,134 € și 86.515 €