Case Terenuri
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 3
Agenție

3 luni în urmă
15

115.000 €

Casa individuala de vanzare la rosu cu teren ge ...

Seceani

4 camere
180 mp
4.414 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

7 luni în urmă
3

33.600 €
20 € / mp

Teren 1680 mp, de vanzare, Seceani, 26 Km de Ti ...

Seceani

1.680 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

65.895 €
70.288 €
15 € / mp

Teren intravilan 4.393 mp Seceani, lângă autost ...

Seceani

4.393 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

62.000 €

Casa cu teren 3407 mp, de vanzare, Seceani, 26 ...

Seceani

2 camere
100 mp
3.407 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

70.000 €

Casa de vanzare

Seceani

309 mp
2.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

119.000 €

Proprietar vand casa noua

Seceani

4 camere
142 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

98.000 €

Casa de vanzare

Seceani

650 mp
Agenție

Azi
3

110.000 €
29.39 € / mp

Duplexuri si teren intravilan de vanzare la Sec ...

Seceani

3.743 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
8

65.900 €
10.78 € / mp

Teren intravilan 6115mp pentru investiții Firit ...

Firiteaz

La ~5km distanță

6.115 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare in Firiteaz

Firiteaz

La ~5km distanță

4 camere
2.800 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

58.000 €

Vand casa la Murani

Murani

La ~10km distanță

2 camere
90 mp
926 mp teren

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

58.000 €

Vand casa la Murani

Murani

La ~10km distanță

5 camere
2.776 mp
Agenție

4 luni în urmă
6

40.000 €
27.78 € / mp

De vanzare parcela teren constructie casa

Murani

La ~10km distanță

1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

76.250 €
25 € / mp

Vand teren intravilan in localitatea Murani

Murani

La ~10km distanță

3.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

78.000 €
23.76 € / mp

Vand teren in Murani

Murani

La ~10km distanță

3.283 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

130.000 €
1.06 € / mp

12,28 ha lângă DN69 – teren compact Sagu, 1,06 ...

Șagu

La ~10km distanță

122.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
7

75.000 €

Casa-Sagu

Șagu

La ~10km distanță

5 camere
185 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

75.000 €
79.900 €

Casa la rosu, nou construita, Sagu/ sau schimb ...

Șagu

La ~10km distanță

4 camere
180 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

172.900 €

Vila cu 6 camere ?i teren generos in ?agu

Șagu

La ~10km distanță

5 camere
220 mp
1.049 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

119.000 €
143.990 €

Casa 4 cam. in Sagu - ID : RH-7318-property

Șagu

La ~10km distanță

4 camere
170 mp
500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

75.000 €

Casa la rosu, nou construita, Sagu/ sau schimb ...

Șagu

La ~10km distanță

4 camere
180 mp
500 mp teren
2021
Agenție

Mai mult de un an
1

0 €

Teren agricol Sagu, Fantanele, Frumuseni

Șagu

La ~10km distanță

Agenție

1 lună în urmă
4

120.000 €
1.20 € / mp

Teren agricol de vanzare - 100.000 mp - com. Sa ...

Șagu

La ~10km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

159.000 €

Vand casa in comuna Sagu

Șagu

La ~10km distanță

3 camere
160 mp
Agenție

5 luni în urmă
10

38.000 €

Casa in Fiscut

Șagu

La ~10km distanță

4 camere
1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
20

166.500 €

Casa de vanzare in Sagu

Șagu

La ~10km distanță

6 camere
2.880 mp
2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

70.000 €

Casa de vanzare ?agu

Șagu

La ~10km distanță

2 camere
120 mp
1.285 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 70,000 € și 73.000 €
Agenție

1 lună în urmă
24

159.000 €

Vila noua cu 3 dormitoare, finisaje Premium, in ...

Șagu

La ~10km distanță

5 camere
160 mp
460 mp teren
2021
Agenție

7 luni în urmă
14

85.000 €

Casă la roșu P+E+M în Șagu

Șagu

La ~10km distanță

4 camere
151,8 mp
500 mp teren
f.s. 15.199999809265 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

130.000 €

Casa de vanzare aproape nefolosita

Șagu

La ~10km distanță

4 camere
150 mp