Proprietăți unice: 415
Proprietari: 40
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

77.890 €
72.326 €

IMI Residence - Comision 0 - Apartament cu o ca ...

Sânandrei

1 camere
38,66 mp
Etaj 1 / 2
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

70.000 €
62.06 € / mp

Comision 0 - Teren intravilan 1128 mp -constr. ...

Sânandrei

1.128 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

142.000 €

Comision 0 - Centru - Sanandrei - Casa renovata ...

Sânandrei

6 camere
164 mp
1.850 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
19

175.000 €

Sanandrei - Central - Duplex 5 Camere

Sânandrei

5 camere
150 mp
1.126 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

65.000 €
6.52 € / mp

Sanandrei - Teren extravilan

Sânandrei

9.968 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

139.900 €

Duplex ideal pentru familie | curte mare 324 mp ...

Sânandrei

3 camere
79 mp
324 mp teren
2021
Agenție

2 luni în urmă
1

55.000 €
5.54 € / mp

Sanandrei - Teren extravilan

Sânandrei

9.931 mp teren
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

540.000 €
12.95 € / mp

Sanandrei - Teren Arabil - PUG

Sânandrei

41.700 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

65.500 €

COMISION 0% Apartament cu 2 camere mobilat comp ...

Sânandrei

2 camere
37 mp
2021
1E
Agenție

2 luni în urmă
2

114.990 €

Casa individuala cu 3 camere pe parter - predar ...

Sânandrei

3 camere
63 mp
330 mp teren
f.s. 13.5 m
Agenție

2 luni în urmă
8

155.000 €

Casa individuală noua - Sânandrei - 120 mp util ...

Sânandrei

5 camere
120 mp
400 mp teren
2023
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
33

239.000 €

Casa individuala pe parter Sanandrei-comision 0

Sânandrei

4 camere
110 mp
668 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

2 luni în urmă
15

150.000 €

Casa individuala de vanzare, teren 1750 mp, Zon ...

Sânandrei

3 camere
85 mp
1.750 mp teren
1960
Agenție

2 luni în urmă
1

110.000 €
11 € / mp

Arabil - inclus in PUG Sanandrei - 10.000 mp - ...

Sânandrei

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

55.176 €

1 Camera. Etaj 1 si etaj 2. Sanandrei.

Sânandrei

1 camere
38 mp
Etaj 1 / 2
2026
Agenție

2 luni în urmă
11

125.000 €

Casa premium de vanzare, in Sanandrei

Sânandrei

3 camere
77 mp
180 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
13

127.000 €

Duplex de vanzare – Construcție 2025 | 180 mp | ...

Sânandrei

3 camere
77 mp
180 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

169.990 €

Casa individuala 4 camere, cu toate utilitatile ...

Sânandrei

4 camere
95 mp
410 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

55.000 €
52.08 € / mp

Teren intravilan 1056 mp de vânzare în Sânandre ...

Sânandrei

1.056 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

95.000 €
47.50 € / mp

COM 0% Parcele de teren intravilan industrial c ...

Sânandrei

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
19

189.990 €

COMISION 0% Duplex despartit prin garaj, 5 came ...

Sânandrei

5 camere
127 mp
660 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

3 luni în urmă
16

168.000 €
165.000 €

Sanandrei, Duplex Pe parter, Finisaje de Calita ...

Sânandrei

4 camere
95 mp
340 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

3 luni în urmă
4

95.000 €

Vila NOUA Individuala Sanandrei

Sânandrei

2 camere
62 mp
300 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

165.000 €
13.20 € / mp

Teren Sanandrei 12500 mp rezidențial comercial

Sânandrei

12.500 mp teren
f.s. 220 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

149.900 €

Casă individuală în Sanandrei

Sânandrei

4 camere
192 mp
637 mp teren
2009
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

214.990 €

Casa individuala cu 4 camere si teren 925 mp in ...

Sânandrei

4 camere
125 mp
925 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

3 luni în urmă
9

144.990 €

Triplex spatios, 4 camere, 140 mp utili, 330 mp ...

Sânandrei

4 camere
140 mp
330 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

164.990 €

Casa individuala moderna, 130 mp utili, 350 mp ...

Sânandrei

4 camere
130 mp
350 mp teren
2026
Agenție

3 luni în urmă
11

149.990 €

Duplex premium cu 4 camere, 116 mp utili + pisc ...

Sânandrei

4 camere
116 mp
400 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
2

72.326 €
59.774 €

Apartament cu 1 camera de vanzare, bloc nou, lo ...

Sânandrei

1 camere
38 mp
Etaj 1 / 2
2026