Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

70.000 €

Casa de vanzare doua corpuri

Berecuța

4 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €

Casa de vanzare

Berecuța

3.240 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacan?a, 800, 2 fs, Su ...

Birda

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

115.000 €
119.000 €
12.37 € / mp

Teren Intravilan Birda -Sangeorge de vanzare

Birda

La ~5km distanță

9.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

38.000 €

Casa de vinzare Rovenita Mare (comuna Denta)

Rovinița Mare

La ~5km distanță

3 camere
3.000 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

179.990 €
198.990 €

Casa 12 camere, 320 mp utili, teren 1500 mp - G ...

Gătaia

La ~5km distanță

11 camere
320 mp
1.500 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

180.000 €

vand 2 case una noua si una batraneasca

Central, Gătaia

La ~5km distanță

1 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

75.000 €

Casa vanzare Gataia

Gătaia

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
1.490 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

87.400 €

Gataia - DN 58B- Central-Statie Carburant- 1500 ...

Gătaia

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
1

210.000 €
15.41 € / mp

Teren intravilan in Gataia

Central, Gătaia

La ~5km distanță

13.625 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

50.000 €

Apartament de vanzare in Gataia

Central, Gătaia

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Agenție

7 luni în urmă
1

190.000 €
13.94 € / mp

Teren intravilan in Gataia

Central, Gătaia

La ~5km distanță

13.625 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
27

25.990 €

COMISION 0% Casa individuala cu 5 camere si ter ...

Gătaia

La ~5km distanță

5 camere
181 mp
3.489 mp teren
1951
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

50.000 €

Apartament de vanzare in Gataia

Central, Gătaia

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

72.999 €
69.999 €

Vand sau schimb casa Opatita

Opatița

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

65.000 €

Vand casa in Sculia,Ora?ul Gataia,Jud Timi? (21 ...

Sculia

La ~5km distanță

3 camere
2.158 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

25.000 €

Casa Semlacu Mare

Șemlacu Mare

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
1.451 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

31.999 €

Casa cu teren generos 2877 mp in satul Brestea ...

Breștea

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
2.877 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
46

224.980 €

Vila cu 5 camere, 236 mp, teren 5805 mp, gaz, B ...

Breștea

La ~10km distanță

5 camere
236 mp
5.805 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

2 luni în urmă
6

32.000 €

De vanzare afacere Fast-Food complet utilata De ...

Central, Deta

La ~10km distanță

120 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

175.000 €

Vand vila in Deta

Deta

La ~10km distanță

5 camere
270 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol de vanzare

Deta

La ~10km distanță

33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

80.000 €

penthouse de lux nou, nelocuit, zona centrala, ...

Deta

La ~10km distanță

4 camere
155 mp
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

80.000 €

Casa de vanzare

Deta

La ~10km distanță

4 camere
2.134 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
21

50.990 €

Duplex in Deta cu comision 0% 117 mp utili la a ...

Central, Deta

La ~10km distanță

3 camere
117 mp
390 mp teren
f.s. 1 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

40.000 €

Casa de vanzare aproape de strand termal ?i cen ...

Deta

La ~10km distanță

3 camere
288 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

60.000 €

Casa de vanzare in ora?ul Deta

Central, Deta

La ~10km distanță

3 camere
130 mp
Agenție

3 luni în urmă
9

300.000 €

Proprietar vand teren ?i fabrica -Deta-Timis Op ...

Central, Deta

La ~10km distanță

50.500 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

89.899 €

Apartament mobilat cu 2 camere si pod | Giroc | ...

Central, Deta

La ~10km distanță

2 camere
43 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
5

17.255 €

Apartament 2 camere loc. Deta, jud. Timis

Central, Deta

La ~10km distanță

2 camere
37 mp
Parter
1970