Proprietăți unice: 97
Proprietari: 21
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

350.000 €

Vând spațiul de servicii ce include imobil, ter ...

Central, Mihăilești

320 mp utili
Agenție

20 ore în urmă

149.900 €

Vanzare casa moderna cu piscina si zona de fitn ...

Central, Mihăilești

3 camere
100 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
32

90.000 €

MIHAILESTI - POPESTI, CASA 69 MP, BECI, LOT 508 ...

Mihăilești

3 camere
69 mp
508 mp teren
2021

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

149.000 €

casa de vanzare

Central, Mihăilești

5 camere
120 mp
350 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

459.000 €

afacere de vanzare

Central, Mihăilești

320 mp utili
1.500 mp teren
2012
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

159.000 €

casa de vanzare MIhailesti centru

Central, Mihăilești

9 camere
120 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
6

100.000 €

Casa la curte

Central, Mihăilești

310 mp
1.093 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă

84.285 €

Teren intravilan de vanzare

Central, Mihăilești

Agenție

1 săptămână în urmă
4

24.500 €
7 € / mp

terenuri Giurgiu - Mihailesti | 7400, 5300 si 3 ...

Central, Mihăilești

3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

24.500 €
7 € / mp

terenuri Giurgiu - Mihailesti | 7400, 5300 si 3 ...

Exterior Vest, Mihăilești

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

120.000 €

Schimb casa Mihailesti cu apartament in Bucures ...

Est, Mihăilești

3 camere
123 mp
1.550 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

99.900 €
38.36 € / mp

Teren Mihailesti I 2604 MP

Central, Mihăilești

2.604 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

208.000 €

Casa de Vanzare Mihailesti

Central, Mihăilești

4 camere
232 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

65.000 €

Cabana de vânzare din lemn masiv Mihăilești | 4 ...

Central, Mihăilești

4 camere
80 mp
500 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
18

120.000 €

Ocazie!Vanzare casa in Mihailesti centru,toate ...

Central, Mihăilești

4 camere
160 mp
345 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

110.000 €
30.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare Mihăilești 3560 mp

Exterior Nord, Mihăilești

3.560 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

1.588.342 €
1.312.680 €
65.88 € / mp

Teren Mihailesti E70- DN6 langa Dovinot.

Sud-Vest, Mihăilești

24.108 mp teren
f.s. 83 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

1.588.342 €
1.312.680 €
65.88 € / mp

VANZARE TEREN 24.108 MP DN6/ E70 STRADAL, GIURG ...

Mihăilești

24.108 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

200.000 €
140.15 € / mp

Teren 1427 mp - de vanzare in Mihailesti langa ...

Nord-Est, Mihăilești

1.427 mp teren
f.s. 13.5 m
Construcții
3E
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

124.000 €
8.27 € / mp

Teren 15.000 mp-Oportunitate de investitie Miha ...

Nord-Est, Mihăilești

15.000 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
14

155.000 €

Casa individuala Mihailesti - super pret

Nord-Vest, Mihăilești

5 camere
125 mp
320 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
15

148.000 €

Casa individuala P+M Mihailesti jacuzzi+piscina ...

Central, Mihăilești

3 camere
90 mp
500 mp teren
2022
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 148,000 € și 149.900 €
Agenție

8 luni în urmă
10

4.617.725 €
35 € / mp

Vanzare teren intravilan agricol in zona Mihail ...

Est, Mihăilești

131.935 mp teren
f.s. 300 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

109.000 €

Vanzare casa individuala, curte, Mihailesti, Gi ...

Central, Mihăilești

3 camere
82 mp
418 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

8 luni în urmă
5

1.346.730 €
15 € / mp

9 ha, Intravilan, Centura Mihailesti, Barter, J ...

Central, Mihăilești

89.782 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

125.000 €

Case de vanzare 30 min Bucuresti,Mihailesti,Giu ...

Central, Mihăilești

4 camere
110 mp
500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
17

139.000 €

Mihailesti, Vila 7 camere

Mihăilești

7 camere
220 mp
1.000 mp teren
f.s. 18 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.029.000 €
3 € / mp

Teren parcelat in Mihailesti

Central, Mihăilești

343.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

104.961 €
152.265 €
10.34 € / mp

Teren Mihailesti. Intravilan, construibil. Supe ...

Central, Mihăilești

10.151 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

45.000 €
18 € / mp

Oportunitate! Teren Mihăilești – 2.500 mp la 19 ...

Vest, Mihăilești

2.500 mp teren
Construcții