Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
21

75.000 €

Gospodarie de vanzare in Giulvaz, judetul Timis

Giulvăz

4 camere
140 mp
2.880 mp teren
1940
Agenție

9 luni în urmă
19

120.000 €

🏡 De vânzare – Casă boi ...

Giulvăz

8 camere
230 mp
3.651 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
26

47.990 €

COMISION 0% Spatiu industrial de 695 mp si tere ...

Giulvăz

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
19

44.990 €

Casa individuala 5 camere, curte si gradina in ...

Giulvăz

5 camere
113 mp
1.439 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

319.000 €
1.28 € / mp

Teren arabil, 25 ha, Giulvaz-Foeni, front strad ...

Giulvăz

250.000 mp
250.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

7.500 €
0.19 € / mp

Teren agricol arabil sat Rudna comuna Giulvaz j ...

Giulvăz

40.060 mp
40.060 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

75.000 €

Gospodarie de vanzare in Giulvaz, judetul Timis

Giulvăz

4 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

69.000 €

Vand casa Giulvaz strada principala

Giulvăz

80 mp
1.996 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

65.000 €

Casa de vanzare

Ivanda

La ~5km distanță

220 mp
3.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
33

60.000 €

Casă individuală, cu 3 camere, î ...

Ivanda

La ~5km distanță

3 camere
94 mp
1.978 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

44.990 €

Casa individuala 5 camere, curte si gradina in ...

Rudna

La ~5km distanță

5 camere
113 mp
1.439 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
20

110.000 €

Refugiul verde,casa individuala ,amenajata nou

Rudna

La ~5km distanță

80 mp
1.457 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

125.000 €

Vila Noua,cu teren mare 3000 mp

Rudna

La ~5km distanță

130 mp
3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

69.000 €

Casa individuala, teren 4000 mp, Cebza

Cebza

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Cebza

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65.000 €

casa de vanzare Cebza

Cebza

La ~5km distanță

300 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă

11.800 €
11.48 € / mp

Vand teren intravilan 1028 mp sat Cebza, jude? ...

Cebza

La ~5km distanță

1.028 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

24.000 €
11.09 € / mp

Vind teren intravilan la 30 de km de Timi?oara

Cebza

La ~5km distanță

2.165 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

9.500 €
13.57 € / mp

2026 vine cu ULTIMA parcela de 700mp (intravila ...

Cebza

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
15

69.900 €

Casa 4 camere cu teren de 3892 mp

Cebza

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Cebza

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
13

107.000 €

Casa sat Cebza

Cebza

La ~5km distanță

3 camere
125 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

48.500 €

P4858 Casa batraneasca cu teren de 5.003mp, Ceb ...

Cebza

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
5.003 mp teren
f.s. 40 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
28

229.990 €
3.94 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 58.340 mp, in ...

Sânmartinu Sârbesc

La ~5km distanță

58.340 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

98.000 €

Casa de vanzare

Sânmartinu Sârbesc

La ~5km distanță

2 camere
160 mp
2.000 mp teren
Agenție

Ieri
10

70.000 €
20 € / mp

De vanzare in Sânmartinu Sârbesc, com Peciu Nou ...

Sânmartinu Sârbesc

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

57.560 €
20 € / mp

Teren intravilan langa Timisoara

Sânmartinu Sârbesc

La ~5km distanță

2.878 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

48.500 €

De vanzare Casa cu 3 camere si 2 parcele de ter ...

Crai Nou

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
2.880 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

53.600 €

Casa de Vanzare in sat Crai Nou

Crai Nou

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

23.000 €

Casa batraneasca

Macedonia

La ~5km distanță

3 camere
1.500 mp