Proprietăți unice: 8
Proprietari: 2
Agenție

10 luni în urmă
7

49.900 €

Teren 1000 mp Uliuc, cu fundație și proiect cas ...

Uliuc

4 camere
111 mp
1.000 mp teren
2024 (Proiect)
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42.500 €
17 € / mp

Teren Extravilan Uliuc

Uliuc

2.500 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

82.537 €

Oportunitate - Apartament cu 2 camere de 53 mp ...

Uliuc

2 camere
53 mp
Etaj 2 / 2
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

125.000 €

Casa Individuala Dragsina la 13 km de Timisoara

Uliuc

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

46.000 €
16.04 € / mp

Vand teren de 2867mp in localitatea Uliuc

Uliuc

2.867 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

50.000 €
16.67 € / mp

Teren intrevilan 3000 mp Uliuc

Uliuc

3.000 mp
3.000 mp teren
f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

67.000 €

Casa cu teren 2275mp la Uliuc, 20km de Timi?oar ...

Uliuc

3 camere
120 mp
2.275 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

86.000 €

casa la rosu P+M 129 mp ULIUC

Uliuc

6 camere
129 mp
1.325 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

194.990 €

Comision 0% Casa individuala - 130 mp utili - z ...

Albina

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
500 mp teren
2020
Agenție

1 lună în urmă
4

95.000 €

Apartament de vanzare cu 2 camere in Mosnita No ...

Albina

La ~5km distanță

1 camere
39 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
5

98.580 €

Apartament de vanzare cu 2 camere in Mosnita No ...

Albina

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 1

Agenție

2 luni în urmă
10

89.999 €

Apartament superb cu 2 camere | Mosnita Noua | ...

Albina

La ~5km distanță

2 camere
59 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
16

149.990 €

Casa individuala in Albina - finisaje la aleger ...

Albina

La ~5km distanță

4 camere
96 mp
Agenție

3 luni în urmă
9

124.900 €

Duplex la asfalt - personalizare interioara - 3 ...

Albina

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
335 mp teren
f.s. 10 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 124,900 € și 124.999 €
Agenție

2 luni în urmă
5

128.900 €

Duplex 3 dormitoare - asfalt - toate utilitatil ...

Albina

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
415 mp teren
f.s. 10 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 128,900 € și 129.000 €
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

129.000 €
123.000 €

Comision 0% Duplex Albina 74 mp utili, teren 33 ...

Albina

La ~5km distanță

3 camere
74 mp
334 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
15

179.000 €

Casa Individuala pe Parter cu 3 dormitoare, 0% ...

Albina

La ~5km distanță

4 camere
106 mp
614 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

11 luni în urmă
1

13 €
0 € / mp

Oportunitate investitie Teren intravilan 3600 ...

Albina

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

1.550 €

casa individuala

Albina

La ~5km distanță

260 mp
605 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

119.990 €

Duplex cu 3 camere si 2 bai pe parter, zona Alb ...

Albina

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
332 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

8 luni în urmă
6

51.000 €
1.48 € / mp

Teren agricol de 34.500mp in Albina, Jude?ul Ti ...

Albina

La ~5km distanță

34.500 mp
34.500 mp teren
f.s. 115 m
Agenție

5 luni în urmă
3

34.500 €
45.45 € / mp

Teren intravilan de vanzare Albina, Timis 759 m ...

Albina

La ~5km distanță

759 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

145.000 €

Duplex superb - separat prin camera tehnica - g ...

Albina

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

125.000 €

vand jumatate duplex

Albina

La ~5km distanță

100 mp
415 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

82.150 €

Apartament 2 camere - Constructie Noua in Mosni ...

Albina

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 2
Agenție

3 luni în urmă
6

74.990 €
15.00 € / mp

Teren extravilan - Cartier Armonia - Mosnita

Albina

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

124.900 €

Comision 0%, Casă Individuala 5 Camere | 96mp, ...

Albina

La ~5km distanță

5 camere
98 mp
500 mp teren
2026
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 124,900 € și 151.250 €
Agenție

5 luni în urmă
4

106.999 €

Duplex 3 camere - 100 metri de asfalt - Persona ...

Albina

La ~5km distanță

3 camere
58 mp
250 mp teren
f.s. 10 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 106,999 € și 107.000 €
Agenție

1 lună în urmă
7

95.000 €

Apartament cu 2 camere in Mosnita Noua

Albina

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 2 / 2
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 95,000 € și 97.000 €
Agenție

1 lună în urmă
8

93.000 €

Apartament cu 2 camere si dressing in Mosnita N ...

Albina

La ~5km distanță

2 camere
59 mp
Etaj 1 / 2
2E