Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

25.000 €
18.40 € / mp

Teren intravilan Buzad

Buzad

1.359 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

25.000 €
18.40 € / mp

Teren intravilan Buzad

Buzad

1.359 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

234.990 €
249.990 €

Casa de vacanta cu teren de 2344 mp - zona Nada ...

Nadăș

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
2.394 mp teren
2015
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

97.000 €

Vand casa in Bogda, Timis

Bogda

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

77.000 €
86.000 €

Casa individuala superba. Teren generos. Dispon ...

Bogda

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
500 mp teren
2015

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

13.000 €
3.02 € / mp

Teren extravilan 4300mp in Bogda, jude?ul Timi?

Bogda

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

175.000 €

Casa moderna de vanzare in Charlotenburg

Charlotenburg

La ~5km distanță

4 camere
225 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

100.000 €

De vanzare casa de vacanta in Charlotemburg jud ...

Charlotenburg

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
5.000 mp teren
2000
Agenție

9 luni în urmă
9

50.500 €
4.17 € / mp

Teren intravilan + extravilan în Remetea Mică

Remetea Mică

La ~5km distanță

12.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
18

115.000 €
139.900 €

Casa cu 2 corpuri si 5 camere in Livada

Remetea Mică

La ~5km distanță

4 camere
156 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

99.000 €

Casa 6 camere - la rosu - Zimandcuz, Arad COMIS ...

Remetea Mică

La ~5km distanță

4 camere
237 mp
Agenție

8 luni în urmă
8

24.500 €
3.60 € / mp

TEREN REMETEA MICĂ, JUDEȚUL TIMIȘ

Remetea Mică

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

7.410 €

Casa si teren, Localitatea Manastaur, Judetul A ...

Remetea Mică

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

100.000 €

De vanzare casa de vacanta in Charlotemburg jud ...

Remetea Mică

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
13

245.000 €

Casa individuala de vanzare Giarmata VII

Remetea Mică

La ~5km distanță

4 camere
126 mp
Agenție

4 luni în urmă
8

220.000 €

Conac Impresionant In Ghioroc

Remetea Mică

La ~5km distanță

4 camere
500 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

9.000 €
0.02 € / mp

Proprietar 40 ha Herneacova

Herneacova

La ~10km distanță

400.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

55.900 €

Herneacova-Casa si Teren-Livada- 2876 mp- Front ...

Herneacova

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
2.876 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

90.160 €
23 € / mp

Teren 3920 mp, de vanzare, ideal casa de vacant ...

Herneacova

La ~10km distanță

3.920 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
8

900.000 €

Destinație mixtă (restaurant, showroom, manej) ...

Herneacova

La ~10km distanță

4.050 mp utili
11.823 mp teren
2011
Agenție

2 luni în urmă
20

3.720.000 €

Domeniul Herneacova

Herneacova

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

47.000 €

Proprietar vand casa in Herneacova

Herneacova

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

47.000 €

Vand casa si teren in sat Herneacova

Herneacova

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
740 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

9.000 €
0.05 € / mp

Proprietar Teren langa Domeniile Herneacova

Herneacova

La ~10km distanță

182.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

130.000 €

Proprietate: 2x Case cu Teren

Herneacova

La ~10km distanță

4 camere
210 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

74.900 €
25.86 € / mp

Teren intravilan pentru investitie, 2896 mp, He ...

Herneacova

La ~10km distanță

2.896 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

0 €

Parcele pentru case Domeniile Herneacova intre ...

Herneacova

La ~10km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
11

230.000 €

Casa de vacanta cu teren si padure de 3.8ha | N ...

Herneacova

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
38.000 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

8 luni în urmă
27

3.790.000 €
3.720.000 €

Domeniul Herneacova

Herneacova

La ~10km distanță

Agenție

8 luni în urmă
3

70.000 €
17.88 € / mp

Teren 3,916mp Herneacova / Strada Gheorghe Groz ...

Herneacova

La ~10km distanță

3.916 mp teren
Construcții