Apartamente
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

85.000 €
75.000 €

Apartament 2 cam | 56mp utili | Et 3 | Suceava ...

Sud-Est, Suceava

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
2017
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

132.990 €

Apartament 2 camere decomandat | Bloc nou Alexa ...

Sud-Est, Suceava

2 camere
68,2 mp
Etaj 2 / 8
2025

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

Apartamente de 2 camere, 44.58 mp, modern, zona ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

Apartamente de 2 camere, 38,05 mp, moderne, zon ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

Mai mult de un an
2

63.000 €
70 € / mp

Teren Intravilan ,900mp , Sf. Ilie Vechi

Central, Suceava

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 90 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

52.000 €
15.29 € / mp

Teren intravilan, livada mixta cu anexa, Preute ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3.400 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

Mai mult de un an
4

150.000 €

Casa+ teren central ,425 mp, Radauti

Central, Suceava

La ~5km distanță

7 camere
218 mp
425 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

99.000 €

Casa tip duplex, 120 mp, zona Radauti

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
240 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

36.500 €
60.83 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, 600 mp, utilita?i, ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

80.000 €

Vand casa Moara Nica

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
828 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

536.000 €

Oportunitate! Cladire cu destinatii multiple, 2 ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

280 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
7

119.000 €

Case la pre? de apartament, ,, posibilitate de ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

106.000 €

Apartament 2 camere Suceava ULTRACENTRAL

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 3
1970
Agenție

Mai mult de un an
3

115.000 €

Casa renovabila ?i teren 850mp, Gura Humorului

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

99.000 €

Penthouse 183.50 mp

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
184 mp
Agenție

10 luni în urmă
11

120.000 €

Apartament Modern 3 Camere 64 Mp I Suceava/Ultr ...

Ultracentral, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 4 / 4
1965
Agenție

Mai mult de un an
5

450 €
118.000 €

Apartament cu 2 camere, zona Centrala, 2c-7031

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
69 mp
Etaj 4 / 6
2011
Agenție

Mai mult de un an
2

540.000 €
14.93 € / mp

Ideal pentru afacere! Teren industrial cu hale ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

36.170 mp teren
f.s. 190 m
Agenție

Mai mult de un an
1

39.000 €
15 € / mp

Teren extravilan, 2600mp cu 31m deschidere la E ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

Mai mult de un an
1

45.000 €
13.95 € / mp

Teren de vanzare in Buc?oaia, ora? Frasin 3225 ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3.225 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

Mai mult de un an
3

37.000 €
18.50 € / mp

Teren Scheia | 20 ari | Intravilan | 50 ml fron ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
13

125.000 €

Apartament 2 camere, etaj 1, renovat complet, z ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 1 / 8
8E
Agenție

Mai mult de un an
6

135.600 €

Apartament 2 camere, 58 mp, cu terasa de 68 mp, ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 8
2025
Agenție

Mai mult de un an
6

68.000 €

Microapartament cu 2 camere, 40 mp, bloc nou, p ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 2
2025
Agenție

Mai mult de un an
6

89.700 €

Apartament 2 camere, 53 mp, bloc nou, plata la ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 8
2025
Anunț publicat de 8 agenții cu prețuri cuprinse între 89,700 € și 103.300 €
Agenție

Mai mult de un an
7

81.000 €

Microapartament cu 2 camere, 40 mp, terasa, blo ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 1
2025
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 81,000 € și 81.300 €
Agenție

Mai mult de un an
13

115.000 €

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 44,2 mp uti ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 4
1968
Agenție

Mai mult de un an
5

400.000 €
8 € / mp

Teren ?aru Dornei 5 hectare

Central, Suceava

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
12

71.000 €

Apartament 3 camere, 70 mp, etaj 1, zona Hurmuz ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
1989
Agenție

Mai mult de un an
11

119.800 €

Apartament cu 3 camere de vanzare AVANERA

Central, Suceava