Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
6

189.200 €
2.20 € / mp

Teren 86,000mp Suceava / DN 17

Nord-Est, Suceava

86.000 mp teren
f.s. 160 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

Apartamente de 2 camere, 44.58 mp, modern, zona ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

Apartamente de 2 camere, 38,05 mp, moderne, zon ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

10 luni în urmă
4

39.000 €

Vanzare apartament, 2 camere, 38 mp, Vatra Dorn ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
39 mp
Etaj 4 / 5
5E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
14

65.000 €

Apartament cu 3 camere Zona Zamca

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Mansardă
Agenție

Mai mult de un an
3

165.000 €

Casa individuala , stadiu proiect , 126 mp ,400 ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

96 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €

Spatiu comercial Zamca

Central, Suceava

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

100.000 €

Casa individuala 240mp, semifinisat, loc.Dolhas ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

195.000 €

Casa individuala, 140mp, 250mp teren, zona Ipot ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
250 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
33

800.000 €

De Vanzare Vila Ultracentral Suceava

Central, Suceava

La ~5km distanță

6 camere
334 mp
900 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
5

104.000 €
20 € / mp

Teren intravilan pentru investit 5200 mp

Central, Suceava

La ~5km distanță

5.200 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
3

251.450 €
208.605 €

Penthouse | 131mp | Terasa 65,4mp | Traian Vuia ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
110,84 mp
Etaj 8 / 8
2025
Agenție

11 luni în urmă
5

54.150 €

Garsoniere 1 cam | 38mp | Suceava | Ipotesti | ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

1 camere
35,8 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

Mai mult de un an
7

119.700 €

Apartamente 2 cam | 62mp | Terasa 22mp | Traia ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 1 / 8
2025
Agenție

11 luni în urmă
7

108.300 €

Apartamente 3 cam | 78mp | Suceava | Ipotesti | ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
71,6 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

11 luni în urmă
7

82.000 €

Apartamente 3 cam | 57.5mp | Suceava | Ipotesti ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
54,2 mp
Etaj 1 / 3
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

105.000 €

Se vinde casa, dependinte si teren in localitat ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
330 mp
1.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

335.000 €

Spatiu comercial, 70 mp, teren sintetic de fotb ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

35.000 €
2.53 € / mp

Teren Vatra Dornei, pre? foarte avantajos

Central, Suceava

La ~5km distanță

13.834 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
1

325.000 €
33.16 € / mp

Teren 9800mp, loc.Salcea

Central, Suceava

La ~5km distanță

9.800 mp teren
f.s. 27 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

530.000 €

Complex Turistic - Zona Gura Humorului!

Sud-Vest, Suceava

La ~5km distanță

2.000 mp utili
3E
1998
Agenție

Mai mult de un an
4

55.709 €
29 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1921 mp, zona Vama ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

1.921 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
3

100.000 €

Casa individuala la rosu, loc. Ipotesti

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
585 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

58.000 €

Casa individuala 140mp, teren 7000mp, Zvoristea ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

536.000 €

Oportunitate! Cladire cu destinatii multiple, 2 ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

280 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
2

540.000 €
14.93 € / mp

Ideal pentru afacere! Teren industrial cu hale ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

36.170 mp teren
f.s. 190 m
Agenție

10 luni în urmă
11

120.000 €

Apartament Modern 3 Camere 64 Mp I Suceava/Ultr ...

Ultracentral, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 4 / 4
1965
Agenție

Mai mult de un an
11

240.000 €

Penthouse 146mp - Zamca

Nord-Vest, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
146 mp
Etaj 3
2015
Agenție

Mai mult de un an
1

130.000 €
21.67 € / mp

Ocazie! Teren intravilan , 6000 mp , front 53 m ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

6.000 mp teren
f.s. 53 m
Agenție

Mai mult de un an
1

65.000 €
19.01 € / mp

Teren intravilan, 3420 mp, pretabil investi?ie, ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3.420 mp teren
f.s. 53 m