Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

158.000 €

Casa individuala | P+E | Teren 350 mp | ID :172 ...

Sud-Vest, Suceava

4 camere
108 mp
350 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

133.000 €

Casa individuala | Parter | Curte pavata | Mobi ...

Sud-Vest, Suceava

3 camere
70 mp
350 mp teren
2026
Agenție

3 săptămâni în urmă
21

130.000 €

Apartament 3 camere | 64 mp | Bloc Nou | ID:17 ...

Sud-Vest, Suceava

3 camere
60 mp
Etaj 6
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
17

1.500.000 €

Cladire birouri de vanzare | Investitie cu chir ...

Sud-Vest, Suceava

965 mp utili
2E
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

530.000 €

Complex Turistic - Zona Gura Humorului!

Sud-Vest, Suceava

2.000 mp utili
3E
1998

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

Apartamente de 2 camere, 44.58 mp, modern, zona ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

Apartamente de 2 camere, 38,05 mp, moderne, zon ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
33

800.000 €

De Vanzare Vila Ultracentral Suceava

Central, Suceava

La ~5km distanță

6 camere
334 mp
900 mp teren
f.s. 20 m

Agenție

10 luni în urmă
1

185.000 €
9.96 € / mp

????? Teren intravilan de vanzare 18.580 mp in ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

18.580 mp teren
f.s. 92 m
Agenție

10 luni în urmă
1

145.000 €
79.58 € / mp

Teren intravilan de 1.822 mp, zona Campus Unive ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

1.822 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €

INCHIRIEZ Spatiu Ultracentral - Strada Principa ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

240 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

240.000 €

Penthouse 146mp - Zamca

Nord-Vest, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
146 mp
Etaj 3
2015
Agenție

Mai mult de un an
1

39.000 €
15 € / mp

Teren extravilan, 2600mp cu 31m deschidere la E ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2.600 mp teren
f.s. 31 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

106.000 €

Apartament 2 camere Suceava ULTRACENTRAL

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 3
1970
Agenție

Mai mult de un an
3

115.000 €

Casa renovabila ?i teren 850mp, Gura Humorului

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

99.000 €

Penthouse 183.50 mp

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
184 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

104.000 €
20 € / mp

Teren intravilan pentru investit 5200 mp

Central, Suceava

La ~5km distanță

5.200 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
5

335.000 €

Spatiu comercial, 70 mp, teren sintetic de fotb ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

35.000 €
2.53 € / mp

Teren Vatra Dornei, pre? foarte avantajos

Central, Suceava

La ~5km distanță

13.834 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
1

325.000 €
33.16 € / mp

Teren 9800mp, loc.Salcea

Central, Suceava

La ~5km distanță

9.800 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

Mai mult de un an
3

251.450 €
208.605 €

Penthouse | 131mp | Terasa 65,4mp | Traian Vuia ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
110,84 mp
Etaj 8 / 8
2025
Agenție

11 luni în urmă
5

54.150 €

Garsoniere 1 cam | 38mp | Suceava | Ipotesti | ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

1 camere
35,8 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

Mai mult de un an
7

119.700 €

Apartamente 2 cam | 62mp | Terasa 22mp | Traia ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 1 / 8
2025
Agenție

11 luni în urmă
7

108.300 €

Apartamente 3 cam | 78mp | Suceava | Ipotesti | ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
71,6 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

11 luni în urmă
7

82.000 €

Apartamente 3 cam | 57.5mp | Suceava | Ipotesti ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
54,2 mp
Etaj 1 / 3
2025
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

105.000 €

Se vinde casa, dependinte si teren in localitat ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
330 mp
1.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

105.000 €
100.000 €
70 € / mp

Teren intravilan, parcelabil, 300-1000 mp, zona ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
14

199.000 €

Casa individuala, Centru, C-5520

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
111 mp
723 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
4

39.000 €

Vanzare apartament, 2 camere, 38 mp, Vatra Dorn ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
39 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

Mai mult de un an
14

65.000 €

Apartament cu 3 camere Zona Zamca

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Mansardă