Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

47.000 €

Garsoniera confort sporit, Ipotesti

Exterior Est, Suceava

1 camere
27,9 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
6

80.000 €
85.000 €

Apartament 2 camere | Bloc Nou 2020 | Loc parca ...

Exterior Est, Suceava

2 camere
44,31 mp
Etaj 3 / 3
2020
Agenție

1 lună în urmă
2

75.000 €
150 € / mp

De Vanzare 500 mp Teren Intravilan -Tatarasii N ...

Exterior Est, Suceava

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

420.000 €

Hală Industrială | 519 MP | Teren 2419 MP | Suc ...

Exterior Est, Suceava

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

100.000 €

Duplex | Lisaura| Suceava | 200 mp teren | ID: ...

Exterior Est, Suceava

3 camere
70 mp
200 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
22

110.000 €
112.500 €

Duplex de vanzare | Ipotesti | mobilata si util ...

Exterior Est, Suceava

3 camere
90 mp
150 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

6 luni în urmă
15

135.000 €

Duplex La Cheie | 200 mp | Ipotesti | ID:1471

Exterior Est, Suceava

4 camere
105 mp
200 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

6 luni în urmă
25

128.900 €

Duplex 4 camere | 132 mp | Ipotesti | Suceava | ...

Exterior Est, Suceava

4 camere
107 mp
260 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

10 luni în urmă
18

290.000 €

De Vanzare Casa Individuala Sfantu Ilie

Exterior Est, Suceava

6 camere
191 mp
800 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

10 luni în urmă
8

180.000 €

Casa 4 cam | 140mp | 5.5 ari | Suceava | Dumbra ...

Exterior Est, Suceava

4 camere
120 mp
550 mp teren
2025

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

Apartamente de 2 camere, 44.58 mp, modern, zona ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

Apartamente de 2 camere, 38,05 mp, moderne, zon ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

9 luni în urmă
1

40.500 €
68.99 € / mp

Teren de vanzare 587 mp, deschidere 20 ml Lisau ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

587 mp teren
f.s. 20 m

Agenție

8 luni în urmă
9

65.000 €

Apartament cu 2 Camere Decomandate Zona Zamca

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

9 luni în urmă
17

300.000 €

Casa / Vila Zona Ultracentrala

Central, Suceava

La ~5km distanță

6 camere
253 mp
265 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

275.000 €
26.70 € / mp

Teren Intravilan, 10300 mp, zona Mitocului

Central, Suceava

La ~5km distanță

10.300 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

9 luni în urmă
9

195.000 €

Casa etaj, 120 mp utili, 400 mp teren, langa ca ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

200.000 €
400 € / mp

Teren 500 mp, zona Marasesti-investitie

Central, Suceava

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

9 luni în urmă
7

189.000 €

Apartament de Lux 3 camere

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
Agenție

10 luni în urmă
5

115.000 €

De Vanzare Apartament 2 camere decomandat Zamca ...

Exterior Nord, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Parter / 4
2019
Agenție

10 luni în urmă
18

325.000 €

Casa de vanzare in Vorone?, 250 mp

Central, Suceava

La ~5km distanță

7 camere
300 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

115.000 €
119.000 €

Proprietar: vand apartament 2 cam. ultracentral ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

Mai mult de un an
2

15.500 €
0.89 € / mp

De vanzare padure de molid, 17.500 mp, zona Mol ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

17.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
18

235.000 €

Casa pretabila destinatii multiple, 120 mp util ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

5 camere
110 mp
100 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

125.000 €

Apartament modern in bloc Nou

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 4
2021
Agenție

Mai mult de un an
5

1.150.000 €

De vanzare | Cladire cu Teren | Gheorghe Doja

Central, Suceava

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
5

20.000 €
1 € / mp

Suceava, Teren de inchiriat, 20000 mp, zona CET

Central, Suceava

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

Mai mult de un an
5

97.000 €
102.21 € / mp

Teren rezidential, semicentral

Central, Suceava

La ~5km distanță

949 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
6

85.000 €

Casa batraneasca, central,Moldovita,250 mp

Central, Suceava

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

130.000 €
15.54 € / mp

Vanzare teren cu deschidere la drum Vatra Dorne ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

8.366 mp teren
f.s. 100 m