Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
11

125.000 €

Casa Duplex | 4 camere | Sf. Ilie | ID : 1745

Nord, Suceava

4 camere
105 mp
123 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

1 lună în urmă
9

63.310 €
6.50 € / mp

Teren 9,740mp Suceava / Strada Principala

Nord, Suceava

9.740 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
15

144.900 €

Apartament de LUX | 74 mp | 2 camere | 2 bai | ...

Nord, Suceava

2 camere
74 mp
Parter
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

290.000 €
630.43 € / mp

Teren, 3800mp, Nord-Est

Nord, Suceava

460 mp
460 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

89.000 €

CENTRU, Apartament cu 2 camere, et. 1. Comision ...

Nord, Suceava

2 camere
49,89 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

9 luni în urmă
15

103.909 €

Apartament spatios - 60 mp - 2 camere - Zamca

Nord, Suceava

2 camere
60 mp
Etaj 4 / 5
2004

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

Apartamente de 2 camere, 44.58 mp, modern, zona ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

Apartamente de 2 camere, 38,05 mp, moderne, zon ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

9 luni în urmă
1

40.500 €
68.99 € / mp

Teren de vanzare 587 mp, deschidere 20 ml Lisau ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

587 mp teren
f.s. 20 m

Agenție

8 luni în urmă
9

65.000 €

Apartament cu 2 Camere Decomandate Zona Zamca

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

9 luni în urmă
17

300.000 €

Casa / Vila Zona Ultracentrala

Central, Suceava

La ~5km distanță

6 camere
253 mp
265 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

275.000 €
26.70 € / mp

Teren Intravilan, 10300 mp, zona Mitocului

Central, Suceava

La ~5km distanță

10.300 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

9 luni în urmă
9

195.000 €

Casa etaj, 120 mp utili, 400 mp teren, langa ca ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

200.000 €
400 € / mp

Teren 500 mp, zona Marasesti-investitie

Central, Suceava

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

9 luni în urmă
7

189.000 €

Apartament de Lux 3 camere

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
Agenție

10 luni în urmă
5

115.000 €

De Vanzare Apartament 2 camere decomandat Zamca ...

Exterior Nord, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Parter / 4
2019
Agenție

10 luni în urmă
18

325.000 €

Casa de vanzare in Vorone?, 250 mp

Central, Suceava

La ~5km distanță

7 camere
300 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

115.000 €
119.000 €

Proprietar: vand apartament 2 cam. ultracentral ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

Mai mult de un an
2

15.500 €
0.89 € / mp

De vanzare padure de molid, 17.500 mp, zona Mol ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

17.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
18

235.000 €

Casa pretabila destinatii multiple, 120 mp util ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

5 camere
110 mp
100 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

125.000 €

Apartament modern in bloc Nou

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 4
2021
Agenție

Mai mult de un an
5

1.150.000 €

De vanzare | Cladire cu Teren | Gheorghe Doja

Central, Suceava

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
5

20.000 €
1 € / mp

Suceava, Teren de inchiriat, 20000 mp, zona CET

Central, Suceava

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

Mai mult de un an
5

97.000 €
102.21 € / mp

Teren rezidential, semicentral

Central, Suceava

La ~5km distanță

949 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
6

85.000 €

Casa batraneasca, central,Moldovita,250 mp

Central, Suceava

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

130.000 €
15.54 € / mp

Vanzare teren cu deschidere la drum Vatra Dorne ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

8.366 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

Mai mult de un an
1

110.000 €
22 € / mp

Teren extravilan E 85 , 10000 mp , Cumparatura

Central, Suceava

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

11 luni în urmă
2

175.000 €
70 € / mp

Teren , zona Metro

Central, Suceava

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

Mai mult de un an
1

77.000 €
33.39 € / mp

Teren 2306 mp, investitie, Liteni

Central, Suceava

La ~5km distanță

2.306 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

11 luni în urmă
1

650.000 €
500 € / mp

Teren central Suceava

Central, Suceava

La ~5km distanță

1.300 mp teren
f.s. 9 m