Proprietăți unice: 95
Proprietari: 12
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

2 €
0 € / mp

Vand 2 parcele de teren arabil aflat in extravi ...

Moara

20.947 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200.000 €

Vand gospodarie ?araneasca + teren

Moara

100 mp
77 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.300 €
1.32 € / mp

Oferta teren Moara 25 ari

Moara

2.500 mp
2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

30.000 €
33.44 € / mp

Parcele teren extravilan Frumoasa Suceava ( lan ...

Moara

897 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

109.500 €

Apartament nou 2 camere | incalzire in pardosea ...

Moara

2 camere
48 mp
Etaj 2 / 6
6E
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

132.990 €

Apartament 2 camere decomandat | Bloc nou Alexa ...

Moara

2 camere
68 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
20

355.900 €

Casa / Vila de lux, Moara Nica, Suceava

Moara

5 camere
318 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

350.000 €

Casa premium in Moara proiect modern, 152 mp ut ...

Moara

3 camere
152 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

95.000 €

Apartament 3 camere | Obcini | 63 MP | Etaj 4

Moara

3 camere
63 mp
Etaj 4 / 4
1986
Agenție

1 lună în urmă
14

52.000 €

Casa de vanzare | Dorne?ti | Zona centrala

Moara

3 camere
80 mp
454 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

164.000 €

Casa Parter in Moara 6,5 ari teren

Moara

4 camere
Agenție

1 lună în urmă
13

210.000 €

Casa cu etaj 180 mp, teren 759 mp - Frumoasa - ...

Moara

6 camere
180 mp
759 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.700 €
0.71 € / mp

teren de vanzare

Moara

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

223.000 €

Casa Moara | 250 mp utili | 5 ari | La cheie / ...

Moara

8 camere
310 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

650.000 €
36.74 € / mp

Teren, loc. Frumoasa, 37693 mp

Moara

17.693 mp
17.693 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

170.000 €
42.50 € / mp

Teren 4000 mp intravilan Moara - zona Profi

Moara

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

265.000 €

Casa P+M | Sfantu Ilie | 280mp | Teren 800mp | ...

Moara

7 camere
260 mp
800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

78.000 €

Casa de vanzare Ili?e?ti

Moara

4 camere
133 mp
840 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

0 €

De vanzare - Case la ROSU sau la CHEIE

Moara

4 camere
100 mp
Agenție

2 luni în urmă
5

69.900 €
79.500 €
34.95 € / mp

Teren Intravilan 2000 mp Liteni Moara De Vanzar ...

Moara

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

96.600 €
56.86 € / mp

Teren intravilan, 1699 mp, front 75 ml, strada ...

Moara

1.699 mp
1.699 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
30 € / mp

Teren Moara Nica - zona Scolii

Moara

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

68.000 €
6.80 € / mp

Teren de 10.000 mp cu front de 30 ml in zona Li ...

Moara

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

190.000 €
175.000 €

Casa cu 3 camere, 120 mp, loc. Moara

Moara

4 camere
120 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

59.500 €
49.01 € / mp

Teren intravilan, suprafata 1214 mp, zona Moara

Moara

1.214 mp
1.214 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

32.000 €
80 € / mp

Teren rezidential Moara Bulai

Moara

400 mp
400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

45.000 €
56.25 € / mp

Teren Moara Nica 800 mp

Moara

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

25.000 €

Constructie cu doua camere - Moara Nica

Moara

2 camere
52 mp
100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

96.000 €
40 € / mp

Teren 24 ari Liteni Moara

Moara

2.400 mp
2.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

96.000 €
40 € / mp

Teren 2400 mp | Moara - Liteni | Deschidere la ...

Moara

2.400 mp
2.400 mp teren