Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

6 luni în urmă
13

150.000 €
160.000 €

Casa lux de vanzare in Bucsoaia | Gura Humorulu ...

Bucșoaia

3 camere
130 mp
1.481 mp teren
2015
Agenție

10 luni în urmă
8

495.000 €

Casa de vacanta, Bucsoaia, C-5511

Bucșoaia

6 camere
193 mp
5.800 mp teren
f.s. 18 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

75.000 €

Casa traditional bucovineana la poalele muntilo ...

Bucșoaia

4 camere
112 mp
904 mp teren
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
15

117.720 €
20 € / mp

Teren 5886 mp In Bucovina - Bucsoaia! De ! 0727 ...

Bucșoaia

5.886 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

495.000 €

Casa de vacan?a in Bucsoaia la 5km de Gura Humo ...

Bucșoaia

6 camere
308 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

315.000 €

Vand vila Voronet

Voroneț

La ~5km distanță

7 camere
130 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

140.000 €
160.000 €

Pensiune situata in Voronet | Gura Humorului | ...

Voroneț

La ~5km distanță

6 camere
158 mp
2.000 mp teren
2014
Agenție

Mai mult de un an
5

23.000 €
10.22 € / mp

Teren Voronet 10€/mp | Gura Humorului | Bucovin ...

Voroneț

La ~5km distanță

2.250 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
18

401.840 €
80 € / mp

Teren 5023 mp In Bucovina Zona Manastirea Voron ...

Voroneț

La ~5km distanță

5.023 mp teren
f.s. 38 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

133.500 €
6 € / mp

Vand teren Humor - Voronet 22.250 mp

Voroneț

La ~5km distanță

22.250 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
14

299.000 €

De Vanzare Pensiune-10 camere Voroneț

Voroneț

La ~5km distanță

10 camere
460 mp
1.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

1.150.000 €

Pensiune Turistica 4* Margarete! In Bucovina! I ...

Voroneț

La ~5km distanță

12 camere
500 mp
1.130 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

285.000 €

Vand ,, VILA DOINA ,, Voronet ,,

Voroneț

La ~5km distanță

280 mp
1.580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

97.000 €

Casa de vanzare Voronet, Gura Humorului

Voroneț

La ~5km distanță

4 camere
201 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
16

350.000 €

PENSIUNE-2025 , langa Riul MOlDOVA ,6 camere . ...

Voroneț

La ~5km distanță

6 camere
250 mp
1.700 mp teren
f.s. 25 m
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
33

575.000 €

De vanzare - investitie la cheie - pensiune Vor ...

Voroneț

La ~5km distanță

426 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

700.000 €

Casa de Lux cu Vedere Panoramica - Bradet - Suc ...

Voroneț

La ~5km distanță

4 camere
260 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

180.000 €
37.96 € / mp

Teren Voronet 4700mp INTRAVILAN | Gura Humorulu ...

Voroneț

La ~5km distanță

4.742 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

75.500 €
25.94 € / mp

Teren de vanzare 2.911mp Voronet | Gura Humorul ...

Voroneț

La ~5km distanță

2.911 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
18

401.840 €
80 € / mp

Teren 5023 mp In Bucovina Zona Manastirea Voron ...

Voroneț

La ~5km distanță

5.023 mp
5.023 mp teren
f.s. 38 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
35

199.000 €
3.75 € / mp

Vanzare 5,3 ha pasune deasupra Voronetului Suce ...

Voroneț

La ~5km distanță

53.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
22

100.000 €
14.57 € / mp

Teren 6,865mp Voroneț / Gura Humorului / Bucovi ...

Voroneț

La ~5km distanță

6.865 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

78.000 €

Casă de vânzare în Voroneț, Bucovina

Voroneț

La ~5km distanță

7 camere
166 mp
300 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
17

1.554.000 €

Pensiune premium de vanzare in Voronet - 1.610 ...

Voroneț

La ~5km distanță

1.610 mp utili
2019
Agenție

1 lună în urmă
16

148.000 €

Vila in Voronet, 287 mp utili, 950 mp teren, zo ...

Voroneț

La ~5km distanță

4 camere
287 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

1.100.000 €

Pensiune de vanzare in Voronet Gura Humorului | ...

Voroneț

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

60.000 €

Casa de vanzare zona Frasin

Doroteia

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Agenție

2 luni în urmă
17

103.000 €

Casa de 120 mp si 1ha teren in Doroteia, Suceav ...

Doroteia

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

75.000 €

case de vanzare

Doroteia

La ~5km distanță

6 camere
164 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

65.000 €
51.10 € / mp

Teren 1272 mp in Bucovina! Oras Gura Humorului!

Gura Humorului

La ~5km distanță

1.272 mp teren
f.s. 30 m